Dolar 32,2020
%-0.22
Euro 35,0069
%-0.22
Altın 2.498,740
%1.32
Bist-100 10.644,00
%3.14

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
AK Partili Kaya'dan Uzundere TOKİ müjdesi; Bakanlıktan planlara onay!

AK Partili Kaya'dan Uzundere TOKİ müjdesi; Bakanlıktan planlara onay!

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Uzundere Mahallesi TOKİ Konutları İmar Planı'nın bakanlık tarafından onaylanarak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İzmir İl Müdürlüğü'ne gönderildiğini duyurdu. AK Partili Kaya, askı işlemlerinin ve gerekli yasal sürecin tamamlanmasının ardından, konutların yapımına başlanmacağını vurguladı.

  • Ege Postası
  • 14.05.2024 - 15:43
  • Güncelleme: 14.05.2024 - 16:02

EGEPOSTASI- AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Uzundere TOKİ Konutları ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada imar planlarının bakanlık tarafından onaylandığı müjdesini verdi.

AK Partili vekil Kaya ayrıca onaylanan planların Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İzmir İl Müdürlüğü'ne gönderildiğini de belirtti.

AK Partili Kaya'nın açıklaması şu şekilde;

"Bugüne kadar Karabağlar Belediyesi'nin itirazları ve açtığı davalarla geciken, kuradan çıkan 750 dar gelirli hemşehrimizin ev sahibi olmasını sağlayacak olan "Uzundere Mahallesi TOKİ Konutları İmar Planı" bakanlık tarafından onaylanarak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İzmir İl Müdürlüğü'ne gönderildi. Askı işlemlerinin ve gerekli yasal sürecin tamamlanmasının ardından, dar gelirli vatandaşlarımızın ve dezavantajlı grupların faydalanacağı sosyal konutların yapımına hemen başlayacağız. Her zaman söylediğimiz gibi, İzmir'imizi hiçbir zaman istemezükçü'lerin ihtiraslarına kurban etmedik, etmeyeceğiz. Açtıkları davalarla hizmetleri engelleyemezler, sadece biraz geciktirirler. Karabağlar'ımıza, hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun."

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.