Dolar 33,0716
%0.02
Euro 36,0894
%-0.3
Altın 2.600,060
%-0.54
Bist-100 11.139,00
%0.05

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Şermin Kaymaz, CHP Karşıyaka için adaylığını açıkladı

Şermin Kaymaz, CHP Karşıyaka için adaylığını açıkladı

CHP'li Şermin Kaymaz, CHP Karşıyaka İlçe Kadın Kolları Başkanlığına adaylığını açıklayarak, Karşıyakalılar ve CHP'nin Kadın üyelerinden destek beklediğini ifade etti.

  • Ege Postası
  • 13.05.2024 - 16:25
  • Güncelleme: 13.05.2024 - 17:01

EGEPOSTASI- Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. 

CHP'li Şermin Kaymaz, CHP Karşıyaka İlçe Kadın Kolları Başkanlığına adaylığını açıklayarak "Desteklerinizi bekliyorum" dedi.

Kaymaz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

"Bugün Karşıyaka İlçe örgütümüzde İlçe Kongre delegesi, Kurultay delegesi, Ana Kademe İlçe Yönetim Kurulu üyeliği, Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeliği gibi birçok görev yapmış parti emekçisi yol arkadaşımla biraraya geldik.

Karşıyaka'mızın kadınlarına daha yakın olmak,onların sesi ve temsilcisi olmak için CHP Karşıyaka İlçe Kadın Kolları Başkanlığına adaylığımı sizlerle paylaşıyorum.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM

Geçmiş dönemde parti içinde aktif görevler üstlenmiş biriyim ve kadın kollarının eski yöneticisiyim, partimin değerlerini ve hedeflerini en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum.

Yapılacak ilk genel seçimlerde başarıya giden yolda, Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda İlçe Başkanlığımız, Gençlik Kollarımız ve Belediye Başkanımız ile uyum içinde çalışarak Karşıyaka' mızı partimizin kalesi yapacağız.

Kadınların siyasette daha fazla yer alması, güçlerinin farkına varması ve toplumsal cinsiyet eşitliği benim için önemlidir. Desteklerinizi bekliyorum. Birlikte mücadele etmeye hazır mısınız?"

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.