Dolar 32,5734
%0.19
Euro 34,8025
%0.4
Altın 2.447,170
%0.59
Bist-100 9.645,00
%-0.5

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
CHP Balçova ve Torbalı ekibi Osmaniye nöbetinde

CHP Balçova ve Torbalı ekibi Osmaniye nöbetinde

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı’nın Depremden etkilenen Osmaniye’de başlattığı dayanışma nöbetine giden ilk ekip Balçova ve Torbalı ilçeleri oldu. İki ilçenin Cumhuriyet Halk Partisili iki ilçe başkanı ve belediye başkanları, İzmir Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Merkezini ve depremden etkilenen vatandaşları ziyaret etti.

  • Ege Postası
  • 11.03.2023 - 09:49
  • Güncelleme: 11.03.2023 - 10:33

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin acıları devam ederken, bir yandan da yaralar sarılıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Dayanışma Şehri olarak belirlediği Osmaniye’de depremzede vatandaşlara yapılan hizmet hiç durmadan devam ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesinin üs kurduğu Osmaniye’ye bir destekte CHP İzmir İl Başkanlığı’ndan geldi. Osmaniye’de başlatılan dayanışma nöbeti kapsamında şehire giden ilk ekip Balçova ve Torbalı İlçe Başkanlıkları oldu. Balçova İlçe Başkanı Murat Aküzüm, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ile belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

Osmaniye’de ilk olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Balçova ve Torbalı ekipleri yetkililerden merkezin çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra çadır kentte kalan depremzede vatandaşları ziyaret etti. Daha sonra Osmaniye’nin ilçelerine giden ekipler buradaki CHP İlçe Başkanlıklarındaki yetkililerden bilgi alarak vatandaş ve esnafları ziyaret etti.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.