Dolar 32,5063
%0.17
Euro 34,5990
%0.16
Altın 2.489,490
%0.12
Bist-100 9.548,00
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
CHP İzmir il başkanlarından tek mesaj 'başlıyoruz'

CHP İzmir il başkanlarından tek mesaj "başlıyoruz"

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, geçmiş dönem il başkanlarıyla bir araya gelerek seçim sürecini masaya yatırdı.

  • Ege Postası
  • 10.03.2023 - 14:02
  • Güncelleme: 10.03.2023 - 16:43

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, yaklaşan seçimler öncesin de partisinin önceki dönem İzmir il başkanları ile bir araya geldi. Buluşmaya CHP İzmir’de önceki dönemlerde il başkanlığı yapmış dokuz isim katıldı.

Aslanoğlu’nun “İl başkanlarımızın hem tecrübelerinden faydalanmak hem akıl almak için çok önemsediğim, seçim çalışmalarımıza büyük katkı sağlayacak, gücümüzü arttıracak önemli bir buluşmaydı. İzmir’de seçim startını bu buluşmayla verdik. Büyük katkıları ve katılımları için tüm il başkanlarıma teşekkür ediyorum” diyerek anlattığı buluşmaya, geçmiş dönem il başkanları Ekrem Bulgun, Bülent Baratalı, Alaattin Yüksel, Rıfat Nalbantoğlu, Tacettin Bayır, Bedri Serter, Ali Engin, Deniz Yücel ve Feridun Gökhan katıldı

İl başkanları, yaklaşık 3 saat boyunca cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde İzmir’de yapılacak hazırlık ve çalışmalar ile yeni stratejileri masaya yatırırken, seçim süresince çalışmalara tam destek vermek ve birlikte çalışma kararı da alındı. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan il başkanları şu mesajları verdi;

EKREM BULGUN: Bu seçimin önemi, karanlıklardan kurtulup bizi gün ışığına kavuşturacak olmasıdır. Şafak söküyor. Gün ışığı için çalışan herkese başarılar diliyorum. Başlıyoruz

BÜLENT BARATALI: 14 Mayıs seçimleri sonrası biz hem birinci parti olacağız hem de Türkiye’yi yeniden kurucu iradenin ilkelerine döndüreceğiz. Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun devlet tecrübesi, barışçı tutumu Türkiye’yi yeni bir değişime sürükleyecektir. Başlıyoruz.

ALAATTİN YÜKSEL: Önümüzde tarihi öneme sahip çok önemli bir seçim var. Türkiye, bundan sonraki yoluna demokrasiyle mi , yoksa otoriter rejimle baskıyla ve zulümle mi devam edecek, buna karar verecek. Sayın Genel Başkanımızın adaylığıyla toplumda güzel bir umut belirdi. Başlıyoruz.

RIFAT NALBANTOĞLU: Bu seçimler Türkiye’de her şeyin değişeceği, tek adam rejiminin biteceği, Türkiye’deki baskıların, adaletsizliğin ve hukuksuzluğun son bulacağı, insanların nefes alacağı bir seçim olacak diye düşünüyorum. Başlıyoruz.

TACETTİN BAYIR: Özgürlüğü, umudu ve sevgiyi aşılayacağımız, halkımızla birlikte güzel günler göreceğimiz mücadeleye şimdi başlıyoruz.

BEDRİ SERTER: 2023 seçimlerinde, 20 yıldır kaosa sürüklenen ülkemizi kaostan çıkartacak parti CHP ve bunu birlikte başaracağımız ittifak da Millet ittifakıdır. Başlıyoruz.

DENİZ YÜCEL: Birlikte çalışmaya ve birbirimizden güç almaya devam edeceğiz. Dürüstlüğüyle, namusuyla, ahlakıyla, adalete ve demokrasiye, hukuka bağlılığı ile öne çıkan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığıyla, Türkiye’ye huzuru, barışı ve refahı getireceğiz. Başlıyoruz.

ALİ ENGİN: Türkiye’de 20 yıl sonra yeni bir dönem başlayacak. Gençler, Kadınlar, Emekliler ve 84 milyon umutlu. Seçimden sonra yeni bir Türkiye’ye uyanacağız. Başlıyoruz, başlıyoruz, başlıyoruz.

FERİDUN GÖKHAN: Bu seçim ciddi anlamda yol ayrımıdır. Önümüzün açık olduğunu görüyoruz. Türkiye rahat bir nefes alacak ve ülkemiz yeniden cumhuriyetin kuruluş değerlerine kavuşacaktır. Gümbür gümbür geliyoruz. Başlıyoruz.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.