Dolar 31,2971
%0.2
Euro 33,8867
%0.06
Altın 2.055,920
%0.15
Bist-100 9,19
%1.45

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Aslanoğlu’ndan eski yönetime birlik çağrısı: Sahada olalım

Aslanoğlu’ndan eski yönetime birlik çağrısı: Sahada olalım

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, bugün il başkanlığında eski yönetim ile bir araya geldi. Aslanoğlu’nun toplantıda eski yöneticilere ‘sahada olun, deneyimlerinizi yeni yöneticilerle paylaşın, son 100 gün’ dediği öğrenildi.

  • Ege Postası
  • 02.02.2023 - 18:07
  • Güncelleme: 02.02.2023 - 18:07

EGEPOSTASI- Geçtiğimiz günlerde CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’nun eski yöneticilere toplantı çağrısı yapması tepkilere neden olmuştu.

Aslanoğlu yeni hayata geçirdiği uygulama ile görevden alınan eski yöneticilerle yeni atanan yöneticileri bir araya getirdi.

Toplantıların iki haftada bir yapılacağı belirtilirken aynı görevi yapan mevcut yöneticiler ile eski yöneticilerin fikir alışverişinde bulunacakları öğrenilmişti.

Aslanoğlu’nun çağrısı üzerine eski yöneticiler bugün il başkanlığındaki toplantıya katıldı. Toplantıda Aslanoğlu’nun birlik, beraberlik mesajı verdiği öğrenildi.

Aslanoğlu’nun eski yöneticilere deneyimlerinizi yeni yöneticilerle paylaşın, bir arada olalım, tecrübelerinizden daydalanalım dediği belirtildi.

Öte yandan eski yöneticilerin saha çalışmalarına katılmalarını isteyen Aslanoğlu’nun, ‘hep birlikte çalışın, herkes alanda olsun, ben kimsenin önünü kapatmam, son 100 gün kenetlenelim’ dediği aktarıldı.

Son olarak eski yöneticilere 15 gün sonra bir araya gelelim dediği öğrenildi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.