Dolar 28,8762
%-0.02
Euro 31,2169
%0.01
Altın 1.876,000
%0.06
Bist-100 8,06
%-0.37

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
AK Partili İnan’dan Kılıçdaroğlu’na; İzmir’de hizmet çıkışı: Biz varız, bay bay Kemal

AK Partili İnan’dan Kılıçdaroğlu’na; İzmir’de hizmet çıkışı: Biz varız, bay bay Kemal

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, CHP Genel Başkanı ve önceki dönem İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alırken CHP İzmir Milletvekillerine de tavsiyede bulundu. AK Partili İnan, "CHP'li milletvekillerine tavsiyem, seçim mağlubiyetini geride bırakıp İzmir'de yarattıkları sıkıntılara odaklanmalarıdır. Biz varız. Biz İzmiriz. Bay Bay Kemal" dedi.

  • Ege Postası
  • 30.05.2023 - 12:30
  • Güncelleme: 30.05.2023 - 12:42

EGEPOSTASI- AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP Genel Başkanı ve önceki dönem İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.

AK Partili İnan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirirken, "İzmir’e de tek bir faydası olmadı. Yaşadığı yenilgi sonrası güzel şehrimiz İzmir de ilgisiz bir milletvekilinden kurtulmuş oldu.." dedi.

CHP'nin yeni seçilen İzmir Milletvekillerine ve CHP'li belediyelere de yüklenen İnan, "Lakin kendi yerine getirdiği isimlerin de maalesef İzmir ile uzaktan yakından alakası yok.İzmir'de CHPli belediyelere tepki çığ gibi büyüyor. CHP'li milletvekillerine tavsiyem, seçim mağlubiyetini geride bırakıp İzmir'de yarattıkları sıkıntılara odaklanmalarıdır." dedi.

AK Partili İnan'ın açıklamaları şöyle;

"Kemal Kılıçdaroğlu 2 dönemdir İzmir Milletvekiliydi. Milletvekili olduğu şehre yılda 1-2 kez gelir; hemşehrilerimizin Büyükşehir Belediyesine tepkileriyle karşılaşır ve dönerdi. İzmir’e de tek bir faydası olmadı. Yaşadığı yenilgi sonrası güzel şehrimiz İzmir de ilgisiz bir milletvekilinden kurtulmuş oldu.. Lakin kendi yerine getirdiği isimlerin de maalesef İzmir ile uzaktan yakından alakası yok. Şehrimizi tanımıyorlar. Kılıçdaroğlundan kurtulduk derken, yerine gelenler yabancılıkta kendisini aratmıyor. İzmirliler kendilerini tanıyan, şehrin sıkıntılarını bilen kadroların nerede olduğunu biliyor. Hangi partinin milletvekillerinin kendi sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağını biliyor. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden seçilmesinden en büyük yararı İzmir görecek. Buna herkes şahit olacak. Türkiye kazandı. İzmir Kazandı. İzmir'de CHPli belediyelere tepki çığ gibi büyüyor. Bunu seçim çalışmaları boyunca sahada hepimiz gördük. CHP'li milletvekillerine tavsiyem, seçim mağlubiyetini geride bırakıp İzmir'de yarattıkları sıkıntılara odaklanmalarıdır. Biz varız. Biz İzmiriz. Bay Bay Kemal."

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.