Dolar 28,9193
%0.02
Euro 31,2743
%0.44
Altın 1.887,600
%0.2
Bist-100 7,98
%1.58

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Özgür Özel'e  CHP İzmir'den destek mesajları

Özgür Özel'e CHP İzmir'den destek mesajları

CHP Grup Başkanı Özgür Özel’in, Kurultay'da CHP Genel Başkanlığına aday olacağını açıklamasının ardından CHP İzmir’den destek mesajları gelmeye başladı.

  • Ege Postası
  • 15.09.2023 - 15:11
  • Güncelleme: 15.09.2023 - 19:08

EGEPOSTASI- CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Genel Başkanlığa adaylığını resmen açıkladı.

Özel'in basın toplantısına PM Üyesi ve İzmir Milletveki Gökçe Gökçen de katıldı.

Öte yandan Özel'in adaylık açıklamasına CHP İzmir’den de peş peşe destek mesajları geldi.

İşte o paylaşımlar:

CHP PM Üyesi ve İzmir Milletvekili Gökçe Gökçen: Yolun açık olsun Özgür Özel/ Hiçbir şey olmamış gibi davranan bir siyasetsizliğin parçası olmayacağız. Örgütümüzü siyasetin öznesi yapacak bir değişim için, umudu yeniden yaratmak için yola çıkıyoruz. Hep birlikte! #DeğişiminYüzyılı #YüzyılınDeğişimi

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan: Partimizin kadro ve düşünsel anlamda değişime ihtiyacı olduğu kanaatindeyim. Sayın Grup Başkanımız Özgür Özel’e @eczozgurozel çıktığı yolda başarılar diliyorum.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda: Demokrasinin beşiği Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkan Adaylığı için yola çıkan Sayın Özgür Özel'e başarılar diliyorum. @eczozgurozel

TAŞKIN: İYİ Kİ CHP VAR!

Öte yandan CHP PM Üyesi ve İzmir Milletvekili Yüksel Taşkın ise sosyal medya hesabından dikkat çekici bir mesaj yayınladı. Taşkın bugün adaylığını açıklayan iki isme başarı dilerken, mesajında partiyi öne çıkardı.

Taşkın, "Partimiz önce binlerce mahallede delegelerini seçti. Sonra ilçe kongrelerimizi yaptık. İl kongrelerimizi tamamlayacağız. Özgür Özel ve Örsan Öymen'in Genel Başkan adaylık konuşmaları Genel Merkezimizde yapıldı ve Partimizin resmi linkinden yayınlandı. Kendilerine başarılar diliyorum. CHP bu ülkede demokratik geleceğimizin teminatıdır. İyi ki CHP var..." dedi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.