Dolar 28,9846
%0.23
Euro 31,2142
%-0.16
Altın 1.866,590
%-1.07
Bist-100 7,91
%-0.82

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Kılıçdaroğlu, ameliyat olan Emine Şenyaşar'ı ziyaret etti

Kılıçdaroğlu, ameliyat olan Emine Şenyaşar'ı ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Emine Şenyaşar’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, “Erdoğan, katilleri ‘senden-benden’ diye mi ayırıyorsun? Gözleri önünde ailesi katledilen Emine Hanım’ın feryadını neden duymuyorsun? Bu sessizlik nedir Allah aşkına? Ne pahasına olursa olsun, tek başıma bile kalsam, ömrümün sonuna kadar Emine Hanım ve ailesi için adalet arayacağım” dedi.

  • Ege Postası
  • 15.09.2023 - 13:22
  • Güncelleme: 15.09.2023 - 13:30

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte, 2018 genel seçimlerinden 10 gün önce, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın Suruç'taki esnaf ziyaretleri sırasında yaşanan olayda eşi Esved Şenyaşar, oğulları Celal ve Adil Şenyaşar'ı kaybeden Emine Şenyaşar’ı Ankara'da tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Şenyaşar’la çekilmiş bir fotoğrafını X (Twitter) hesabından yayınladı. Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle:

“Bu sabah, eşim Selvi Hanım ile birlikte, Ankara’da tedavi gören Emine Şenyaşar’ı hastanede ziyaret ettik. Emine Hanım hala acılar içinde, hala adalet arıyor, hala katillerin yakalanmasını, yitirdiği ailesinin hesabının sorulmasını bekliyor. Oğlu tek kişilik hücrede tutulmaya devam ediyor. Erdoğan, katilleri ‘senden-benden’ diye mi ayırıyorsun? Gözleri önünde ailesi katledilen Emine Hanım’ın feryadını neden duymuyorsun? Bu sessizlik nedir Allah aşkına? Ne pahasına olursa olsun, tek başıma bile kalsam, ömrümün sonuna kadar Emine Hanım ve ailesi için adalet arayacağım.” (ANKA)

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.