Dolar 31,0391
%0.17
Euro 33,6226
%-0.05
Altın 2.032,380
%0.76
Bist-100 9,37
%0.29

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
CHP'li Serkan Kalmaz Buca için aday adaylığını açıkladı

CHP'li Serkan Kalmaz Buca için aday adaylığını açıkladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Serkan Kalmaz, CHP Buca Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Kalmaz, "Bugün Buca İlçe Başkanlığı'mıza, Belediye Başkanı Adaylığı için resmi başvurumu yaptım. Bunu sizinle paylaşmanın heyecanını ve haklı gururunu yaşıyorum. Buca, benim için sadece bir semt değil; aidiyet birliktelik ve dayanışma demektir. Buca, çocukluğumun geçtiği, gençliğimi yaşadığım ve ailemi kurduğum topraklardır. Bu büyük ailenin birer mensubu olan sizlere, siyasi yolculuğumda beni bir an bile yalnız bırakmadığınız için teşekkürü borç bilirim" dedi.

  • Ege Postası
  • 28.11.2023 - 15:29
  • Güncelleme: 28.11.2023 - 15:51

EGEPOSTASI- İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Serkan Kalmaz, CHP Buca Belediye Başkanlığı için aday adaylığını sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu.

Kalmaz, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Değerli Bucalı Hemşehrilerim ve Kıymetli Yol Arkadaşlarım

Bugün Buca İlçe Başkanlığı'mıza, Belediye Başkanı Adaylığı için resmi başvurumu yaptım. Bunu sizinle paylaşmanın heyecanını ve haklı gururunu yaşıyorum. Buca, benim için sadece bir semt değil; aidiyet birliktelik ve dayanışma demektir. Buca, çocukluğumun geçtiği, gençliğimi yaşadığım ve ailemi kurduğum topraklardır. Bu büyük ailenin birer mensubu olan sizlere, siyasi yolculuğumda beni bir an bile yalnız bırakmadığınız için teşekkürü borç bilirim.

Fakat teşekkür etmek yetmez!

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sizler, yeni Türkiye`nin genç evlatları! Yorulursanız dahi beni takip edeceksiniz! Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar.” sözünden ilham alarak bugün yepyeni bir yola çıkıyorum ve siz değerli hemşehrilerime söz veriyorum:

#Buca’nın genç bir evladı olarak benim sözüm, Buca için daima en iyisini düşünmektir.

Benim sözüm, halktan yana olmak ve Buca’yı hak ettiği yere taşımaktır.

Benim sözüm, Buca’mıza yakışır bir şekilde faydalı ve kalıcı eserler bırakmaktır.

VE KİMSE UNUTMASIN Kİ BENİM ADIM SERKAN KALMAZ, #SÖZÜMYERDEKALMAZ

Bu sözlerimi layıkıyla yerine getirebilmem için gerekli olan yetkiye kavuşmayı hedefliyor, kendimi önce Yüce Allah'a, sonra sizlere emanet ediyorum"

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.