Dolar 33,0812
%0.01
Euro 36,1070
%-0.14
Altın 2.600,120
%-0.54
Bist-100 11.139,00
%0.05

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Aslanoğlu, bu kez eski ilçe başkanları ile bir araya geldi! Örgüte kritik mesajlar

Aslanoğlu, bu kez eski ilçe başkanları ile bir araya geldi! Örgüte kritik mesajlar

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu'ndan peş peşe kritik toplantılar. İlk olarak geçtiğimiz günlerde eski il başkanları ve geçmiş dönemlerde görev yapan il yönecileriyle bir araya gelen Aslanoğlu bugün de eski ilçe başkanları ile buluştu. Aslanoğlu'nun toplantıda örgüte dönük verdiği mesajlarda birlik beraberlik vurgusu yaptığı, "kavga etmeyelim" uyarısında bulunduğu öğrenildi.

  • Ege Postası
  • 17.03.2023 - 12:12
  • Güncelleme: 17.03.2023 - 14:07

EGEPOSTASI- Türkiye 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı seçimi ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerine kilitlendi. Siyasi partilerde seçim hazırlıkları sürüyor.

Bu kapsamda CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, toplantılar yaparak birlik beraberlik adına çalışmalarını sürdürüyor.

İlk olarak geçtiğimiz günlerde CHP'de görev yapmış eski il başkanları ve geçmiş dönemlerde görev yapan il yöneticileriyle bir araya gelen Aslanoğlu, bugün de eski ilçe başkanları ile buluştu.

Bayraklı Havuz Kafe'de kahvalıtılı yapılan toplantıya yaklaşık 200 eski ilçe başkanı katıldı.

Aslanoğlu'nun toplantıda örgüte dönük verdiği mesajlarda "İktidara yürüyoruz. Parti içi ve ittifak dahil olmak üzere kimseyle kavga istemiyoruz" uyarısında bulunduğu aktarıldı.

Aslanoğlu'nun, "Birlik beraberlik içerisinde seçimleri zaferle taçlandıracağız. Bunun için kavgadan uzak duralım. Yalnız parti içi değil ittifak üyelerimizle de kavga etmeyelim. Karşı tarafla da etmeyelim. Tecrübelerinizden yararlanmak istiyoruz. Bu seçim başka bir seçim" ifadelerini kullandığı belirtildi.

BU KEZ ERKEN AYRILMADI

Öte yandan Aslanoğlu'nun geçmiş dönemlerde görev yapan il yöneticileriyle yaptığı toplantıdan erken ayrılması tepki çekmişti. Aslanoğlu'nun bugünkü toplantının sonuna kadar beklediği, kapanış konuşması yaptığı ve eski başkanlarla hatıra fotoğrafı çektirdiği ifade edildi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.