Dolar 32,9387
%0.13
Euro 35,3859
%0.06
Altın 2.469,350
%-0.01
Bist-100 10.768,00
%-0.03

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
AK Parti İzmir, temayül yoklamasına gidiyor

AK Parti İzmir, temayül yoklamasına gidiyor

AK Parti İzmir, 14 Mayıs 2023’te yapılacak Genel Seçimler öncesi Milletvekili Aday Adayları için bugün temayül yoklamasına gidiyor. Teşkilat mensuplarının oylamaya katılacağını belirten İl Seçim İşleri Başkanı Mehmet Kocaağa, ‘’Halkapınar Kapalı Spor Salonunda, saat 10.00 ile 16.00 arasında, Genel Merkez’imizden gelecek Temayül Komisyon’umuzun da hazır bulunmasıyla temayülümüzü gerçekleştireceğiz.’’ ifadesini kullandı.

  • Ege Postası
  • 24.03.2023 - 16:56
  • Güncelleme: 25.03.2023 - 00:17

AK Parti İzmir İl Seçim İşleri Başkanı Mehmet Kocaağa, yazılı bir açıklama yaparak, Milletvekili Aday Adayları için bugün yapılacak temayül yoklaması ile ilgili bilgileri paylaştı.

Başkan Kocaağa, Halkapınar Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak temayül ile ilgili "25 Mart Cumartesi günü saat 10.00 ile 16.00 arasında, teşkilat mensuplarımızın katılımı ile elektronik temayülümüzü gerçekleştireceğiz. Genel Merkezi’mizden görevlendirilen Temayül Komisyonumuzda hazır bulunacak. 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylarımız için adresi 1. Bölge’de kayıtlı olan teşkilat mensuplarımız, 2. Bölge Milletvekili Aday Adaylarımız için adresi 2. Bölge’de kayıtlı olan teşkilat mensuplarımız oylarını kullanacaktır. Her bir teşkilat mensubumuz, Milletvekili Adayı olarak görmek istediği 10 Milletvekili Aday Adayı’nın ismini seçebilecektir. Oylama, bilgisayar üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Yarın gerçekleştireceğimiz temayülün teşkilatımız ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı

AK PARTİ'DE 3 İSİM GÖRÜŞME ODASINA

AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevinden istifa eden Kerem Ali Sürekli'nin yerine kimin il başkanı olacağıyla ilgili çalışmalar sürüyor. Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, MÜSİAD İzmir Şube eski Başkanı Bilal Saygılı, İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal ve AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş'ı Ankara'ya devet etti.

Görüşmelerin ardından yeni il başkanı belli olacak. Parti kulislerinde uzun süredir üç isim il başkanlığı için konuşuluyordu. 

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.