Dolar 31,3486
%0.37
Euro 34,0170
%0.44
Altın 2.104,150
%2.5
Bist-100 9,10
%-1.05

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
AK Parti İzmir Kadın Kolları’ndan o kampanyaya destek

AK Parti İzmir Kadın Kolları’ndan o kampanyaya destek

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, ‘Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti’ kampanyası kapsamında, kadın kolları olarak deprem bölgesine yardım TIR’ı çıkardıklarını belirterek, "İlk günden bu yana depremzedelerimizi yalnız bırakmayan ve kampanyamıza destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacak, yaralarımızı birlikte saracağız."

  • Ege Postası
  • 07.03.2023 - 09:58
  • Güncelleme: 07.03.2023 - 10:22

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Dilek Yıldız Büyükdağ, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan ve 70 ilin de katılımıyla desteklenen “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” kampanyası için deprem bölgesine gönderdikleri yardım TIR’ı öncesi, basın açıklaması gerçekleştirdi.

‘’Maalesef 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilimizi etkileyen, tüm Türkiye’yi derinden sarsan, asrın felaketi olarak nitelendirilen depremleri yaşadık.’’ diyerek sözlerine başlayan Başkan Büyükdağ, ‘’Yaşanan depremler sonrası teşkilatlarımız ilk günden itibaren depremin yaşandığı illerimizde seferber oldu. İl Başkanlığımızın koordinasyonunda, Bölgeye gönderdiğimiz tırlarla vatandaşlarımızın acil ihtiyaç malzemelerine ulaşmaları konusunda destek olduk.  AK Parti İzmir Kadın Kolları olarak depremin yaşandığı ilk günlerde Adıyaman’a giderek vatandaşlarımızı çadırkent ve konteyner kentlerimizde ziyaret ettik ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda onları yalnız bırakmadık. İllerimize gelen depremzedelerimizi de kaldıkları misafirhane, yurt, otel ve evlerinde ziyaret ederek destek olduk.  Kadın Kolları olarak yaptığımız ziyaretlerde toplamda 7831 kişiye ulaştık. Bugün burada 22 Şubat’ta Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımız tarafından başlatılan ve 70 ilimizin de katılımıyla desteklenen “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” kampanyası için toplandık. Kampanya kapsamında AK Parti İzmir Kadın Kolları Teşkilatı olarak tüm il ve ilçe teşkilat mensuplarımızın da destekleriyle 1100 adet koli hazırladık. Hazırladığımız mutfak setlerini Gaziantep Nurdağı’na gönderiyoruz. Ve inşallah 8 Mart ‘ta AK Parti İzmir Kadın Kolları Teşkilatı olarak bölgeye giderek mutfak setlerimizi Nurdağı’nda dağıtacak ve depremzedelerimizi ziyaret edeceğiz.  İlk günden bu yana depremzedelerimizi yalnız bırakmayan ve kampanyamıza destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacak, yaralarımızı birlikte saracağız.’’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.