EGEPOSTASI- İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kent sahneleri konserleri hizmetleri ve açık alan ve etkinlik performas hizmetleri için ihaleye çıktı. 

Konser ihalesine AK Parti cephesinden ardı ardına tepkiler yükselmeye başladı. 

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı  Recep Tayyip Taslak, sosyal medya hesabından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i etiketleyerek 'sırası mıydı' diye sordu.

Depremin yaralarının hala sarılmadığına dikkat çeken Taslak, ''Depremin acısını içimizde yaşarken, yaralarımızı sarmaya çalışırken CHP’li İzmir Büyükşehir Bld. derdine bakın. Enkaz altında vatandaşlarımızın çıkarıldığı süreçte Konser ihalesine çıkarak nasıl eğleneceğini düşünüyorlar. Dans ihaleside önemli tabi !'' dedi. 

Aslanoğlu ve Tugay, Makedonya Göçmenleri Derneği'ni ziyaret etti Aslanoğlu ve Tugay, Makedonya Göçmenleri Derneği'ni ziyaret etti

AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin ise açıklamasında, '''Mahalle yanarken, saç taramak...'' tam da CHP'li Tunç Soyer‘e uyuyor! Göreve geldiğinden beri İzmir'e bir katkı sunmayan, sorunları çözemeyen, sorun üzerine sorun üreten, eğlence olduğu zaman depremde olsa vazgeçemiyor. Asrın felaketi sonrası eğlence vakti değil!'' dedi.