Ramazanda sağlıklı beslenmenin ipuçları Ramazanda sağlıklı beslenmenin ipuçları

Pegasus Hava Yolları, depremden etkilenenler için, deprem bölgesinden çıkış uçuşlarının tamamının ücretsiz olacağını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada, "Adana, Diyarbakır, Elazığ, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa meydanlarından çıkışlı planlanan tüm yurt içi aktarmasız uçuşlarımız 12 Şubat 2023 tarihi de dahil olacak şekilde ücretsizdir" denildi.

Açıklamada, ek sefer düzenlenen tüm uçuşların şirketin internet sitesinden ve mobil uygulamasından takip edilerek rezervasyon yapılabileceği kaydedildi.

Pegasus, deprem bölgelerine destek verebilmek amacıyla AFAD ve yetkili makamların yardım ekipleri ve ihtiyaç duyulan malzemelerin bölgeye ulaştırılması ve depremden etkilenen vatandaşların tahliyesi için çalışmaların sürdüğünü de aktardı.

THY'DEN SONRA SUNEXPRESS DE BİLET FİYATLARINI 13 ŞUBAT’A KADAR 100 TL’YE SABİTLEDİ

Türk Hava Yolları'ndan (THY) sonra Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress de deprem bölgesindeki illerden yapılacak uçuşlarda bilet fiyatlarını da sabitledi. Buna göre, söz konusu şirketler, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Malatya ve Mardin kalkış ve varışlı tüm yurt içi uçuşları 13 Şubat 2023’e kadar tek yön vergiler dahil 100 TL olacak.