AK Parti Konak İlçe Başkanlığında yapılan rozet takma törenine İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. AK Parti’ye katılan yeni üyelere rozetlerini takan Başkan Başdaş, “Konak’ta hükümetimizin yaptığı çalışmalar ve halka dokunan siyaset anlayışı karşılık buluyor. AK Parti, kapılarını hizmete ve gönül birliğine açmış bir parti. Konaklı hemşerilerimizin gösterdiği ilgi bizleri ayrıca gururlandırdı. Hepsine evlerine hoş geldiniz diyorum” dedi.

CHP Menemen’den sahur ziyaretleri CHP Menemen’den sahur ziyaretleri

"EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ"

Başdaş, AK Parti’ye katılan yeni üyelerin önemli bir kısmıyla ilk defa tanıştıklarını da kaydederek, “Ülke siyasetinde AK Parti’ye duydukları güven insanlarımızı partimize taşıyor. Bizler de Konak’ta ülke genelinde en yüksek oy oranını alarak Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Seçime doğru yaklaştıkça partimize bu tür katılımlarla ilgili çalışmalarımız sürecek.” diye konuştu.

Başdaş, 2023’ün sadece Konak için değil tüm Türkiye için çok önemli dönemeç olduğunu ifade ederek, “Yeni yüzyılın ilk seçiminde göreceğimiz teveccühle 2024 yerel seçimlerine yürüyeceğiz. Konak’ı da hizmetten yoksun bırakan yerel yönetim anlayışından kurtararak AK belediyecilikle taçlandıracağız” sözlerine yer verdi.

Rozet töreninin sonunda yeni AK Partililer, Başkan Başdaş ve yönetim kuruluyla fotoğraf çektirdi.