Dolar 28,8896
%-0.02
Euro 31,4467
%-0.04
Altın 1.939,960
%0.82
Bist-100 8,03
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Tedavi gören sunucu Metin Uca entübe edildi

Tedavi gören sunucu Metin Uca entübe edildi

Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Metin Uca'nın menajeri ünlü sunucunun entübe edildiğini açıkladı.

  • Ege Postası
  • 16.11.2023 - 12:04

Boyun şah damarının tıkanmasıyla apar topar ameliyat olan ve sağlık durumunun iyiye gitmesiyle dün taburcu edilmesi beklenen Metin Uca, yeniden fenalaşınca operasyona alındı. Entübe edilen Uca’nın kritik 72 saati atlatması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumunun iyiye gittiğini belirten Uca, yeniden fenalaşınca operasyona alındı. Uca’nın menajeri, yaptığı açıklamada sanatçının entübe edildiğini ve kritik 72 saati geçirmesinin beklendiği söyledi.

Açıklamada “Daha önce güzel haber vermiştim, sevgili Metin Uca’nın durumunun iyiye gittiğini, en kısa zamanda taburcu edileceğini, evde ek tedavilerle eski sağlığına kavuşacağını söylemiştim. 15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken acil bir operasyona alınması gerekti. Operasyondan sonra oluşan komplikasyonlar nedeniyle tedbir amaçlı entübe edildi. 72 saati atlatmayı, ardından kaldığımız yerden tedavisine devam edebilmeyi umuyoruz. Kıymetli doktorlarının, hastane yönetiminin yoğun ve özverili çabalarıyla, sizlerin güzel dilekleriyle hep birlikte bu zorlu süreci aşacağız. Kalbimiz onunla. Onun yaşam felsefesi; ‘umudu kaybetmemek.’ Umudu kaybetmeyeceğiz” denildi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.