Dolar 33,0978
%0.1
Euro 36,3051
%0.3
Altın 2.625,420
%0.43
Bist-100 11.134,00
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Deniz Akkaya'dan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında bomba iddia!

Deniz Akkaya'dan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında bomba iddia!

Fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın kara para aklama suçundan tutuklanmasının ardından Deniz Akkaya dikkat çeken iddialarda bulundu. Akkaya daha önce davalık olduğu Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra'yı hedef gösteren ifadeler kullandı.

  • Ege Postası
  • 05.11.2023 - 16:29
  • Güncelleme: 05.11.2023 - 21:15

Eski manken Deniz Akkaya, daha önce birkaç kez kavga ettiği Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında dikkat çeken iddialarda bulundu. Akkaya, Gökhan Çıra'nın da kazancının şaibeli olduğunu öne sürdü.

12 KİŞİ TUTUKLANDI

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında "Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet" suçlamalarıyla ifade veren Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 şüpheli tutuklandı.

SELİN CİĞERCİ VE GÖKHAN ÇIRA İDDİALARI

Dilan Polat ve Engin Polat'ın içinde bulunduğu süreci yakından takip eden gazeteci Murat Ağırel, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında kara para aklama iddialarında bulundu. 

Deniz Akkaya ise bu yayınlar üzerinden bir dönem kavga ettiği ve davalık olduğu Ciğerci'yi hedef aldı. Gökhan Çıra'nın mal varlığının da araştırılmasının altını çizen Akkaya "Gökhan Çıra beş parasız adamdı, nereden kazandığını ben nereden bileyim diyor. Vallahi biz de bilemiyoruz cevap da yok Dilan Polat cevabı gibi bunları da Allah çok seviyor belli ki" dedi.

MASAK RAPAORUNDA İLLEGAL İŞLEM TESPİT EDİLMEDİ

Gazeteci Emrullah Erdinç, Selin Ciğerci'nin MASAK raporuyla ilgili "Selin Ciğerci'nin söylediklerinin bütün hepsi doğru. Şu ana kadar Selin Ciğerci ile alakalı hiçbir şekilde illegal bir işlem bulunmuş değildir. Herhangi bir suç unsuru olmadığı içinde Selin Ciğerci rahat edebilir" ifadelerini kullanmıştı.

İşte Deniz Akkaya'nın gündem sarsacak paylaşımları:

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.