Dolar 33,0812
%0.01
Euro 36,1070
%-0.14
Altın 2.600,120
%-0.54
Bist-100 11.139,00
%0.05

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Necip Nasır, AK Nokta'yı bu kez Bornova'ya kurdu

Necip Nasır, AK Nokta'yı bu kez Bornova'ya kurdu

Saha ziyaretlerini ara vermeden sürdüren AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, halkın ve esnafın sorunlarını yakından takip edebilmek için özel olarak hazırlattığı mobil milletvekili ofisinde çözüm odaklı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

  • Ege Postası
  • 04.08.2021 - 09:41

Meclis'in tatile girmesiyle birlikte İzmir'in farklı ilçelerindeki saha çalışmalarına ağırlık veren ve vatandaş ile her platformda bir araya gelmeye özen gösteren Nasır'ın, Menemen'den sonra ikinci durağı Bornova oldu. 

ÇÖZÜM İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Saha ziyareti kapsamında AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı'na giden ve Başkan Veysel Güldoğan ile görüşen Necip Nasır, daha sonra Bornova Kaymakamı Fatih Genel'i makamında ziyaret etti; ilçenin alt ve üstyapı çalışmaları konusunda görüş alışverişinde bulundu. 

Program kapsamında 45 Mahalleye sahip Bornovalı muhtarlarla buluşarak sorunlarını ve taleplerini dinleyen Necip Nasır,  “Sizler vatandaşla birebir temas halinde olduğunuz için halkımızın nabzını tutuyorsunuz, bizler de sizlerden aldığımız en doğru bilgilerle, sorunların çözümü için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu konudaki desteğiniz büyük önem taşıyor” diye konuştu.

Nasır, Ciğerlerimizi yakan yangınlar nedeniyle oluşan toplumsal duyarlılığı yönlendirmek isteyen provokatörlere dikkat edelmesini, Kötülükten, kaostan beslenenlerin, özellikle sosyal medyada zehir saçtıklarını belirterek, Biz her insanın olduğu gibi; her ağacın, her hayvanın, her börtü böceğin hayat hakkını son nefesimize kadar koruruz. Kaos isteyenlerin, nefret tohumu ekenlerin, toplumun vicdanını istismar edenlerin oyunlarına gelmemeliyiz. Dezenformasyonla, yalan haberlerle toplumun moral durumunu bozmak isteyenler amaçlarına kavuşmalarına karşı duyarlı olunmalı, Orman yangınları üzerinden kardeşliğimizi hedef alarak daha büyük yangınları tutuşturmak isteyenlere meydan vermemeliyiz gün, birlik ve beraberlik günüdür dedi.

 AK Parti Bornova  İlçe Başkanı Veysel Güldoğan ve meclis üyelerini de katıldığı toplantıda tüm muhtarları tek tek dinledi ve sorunları not aldı. 

Nasır, “Taleplerin tamamını dikkate alacağız, çözüme kavuşturduğumuz, çözüm sürecinde olan ve çözüme henüz kavuşturulmamış taleplerin ele alınacağı yeni bir toplantıyı da hızla gerçekleştireceğiz. Vatandaş için tatil demeden, ara vermeden sahada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Eğridere Muhtarının sorusu üzerine,heyelandan kaynaklı afetzedelere ait yapılması gereken evlerin TOKİ tarafından bu ayın 9’un da ihalesinin yapılacağı müjdesini verdi. 

Ziyaretler süresince minibüsten, Necip Nasır'ın, Bornova meydanında 13.00 ile 15.00 arasında Bornovalı vatandaşlar ile  bir araya geleceğine ve vatandaşların taleplerini dinleyeceğine dair anonslar yapıldı.

Bornova  Meydanı'nda adeta mobil milletvekili ofisine dönüşen minibüsün içinde ve önünde vatandaşlarla buluşan Nasır, burada AK Parti Bornova  İlçe Başkanı Veysel Güldoğan ile Bornovalıların sorun ve taleplerini dinledi.

Nasır Vatandaş buluşmasından sonra Programını İlçe başkanı ile birlikte, Bornova merkez çarşı esnaflarını ziyaret ederek tamamladı.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.