Dolar 33,0967
%0.1
Euro 36,2808
%0.23
Altın 2.630,340
%0.62
Bist-100 11.184,00
%0.45

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
MHP İzmir İl Kongresi yarın gerçekleştirilecek!

MHP İzmir İl Kongresi yarın gerçekleştirilecek!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı 14. Olağan İl Kongresini gerçekleştiriyor. Pazar günü büyük bir şölen havasında gerçekleştirileceği belirtilen kongre ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Veysel Şahin, “Türk Milliyetçileri için hem bir toy hem de geleceğe hazırlık anlamında gelen kongrelerimizden birini daha gerçekleştiriyoruz. Dava ve yol arkadaşlarımızla birlikte Liderimizin gösterdiği hedeflere gönül seferberliği anlayışıyla omuz omuza yürüme kararlığında gerçekleştirdiğimiz kongremize tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

  • Ege Postası
  • 16.09.2023 - 14:44
  • Güncelleme: 16.09.2023 - 15:09

Pazar Günü Balçova Termal Tesisleri Kardelen Salonu’nda gerçekleştirilecek olan MHP İzmir İl başkanlığı 14. Olağan Kongresi için tüm hazırlıklar tamamladı. Otuz ilçe teşkilatından altı yüz delegenin ve tüm ilçe teşkilatlarının katılacağı il kongresi ile ilgili konuşan İl Başkanı Veysel Şahin; “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucu fikrinin, ruhunun ve iradesinin İzmir’deki temsilcileri olarak il kongremizi gerçekleştireceğiz. Geçtiğimiz ay ülkücü erdemlere yakışır bir şekilde gerçekleştirdiğimiz otuz ilçe kongremizden sonra omuz omuza ve tek yürek olarak il kongremizi yapacağız. Kongre salonumuzda yansıtacağımız coşku ve heyecanımız yaklaşan yerel seçimlerdeki gücümüz olacaktır.'' dedi.

Teşkilat Başkanı Semih Yalçın geliyor

MHP İzmir 14. Olağan İl Kongresinde divan başkanlığını da Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın yapacak.

Divanda MHP Genel Merkezinden Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da divanda görev alacak. Yarın saat 13.00’te Balçova Termal Tesisleri Kardelen Salonu’da gerçekleştirilecek il kongresine davetli olarak AK Parti’den de önemli isimlerin katılması bekleniyor.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.