Dolar 33,0978
%0.1
Euro 36,3051
%0.3
Altın 2.625,420
%0.43
Bist-100 11.134,00
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
İzmir'in AK Partili başkanlarından Ankara çıkarması

İzmir'in AK Partili başkanlarından Ankara çıkarması

İzmir’in AK Partili ilçe belediye başkanları, Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ı ziyaret etti. Görüşmede başkanlar, ilçelerinde yapılması planlanan projelere ilişkin Bakan Kasapoğlu, Soylu ve Dağ ile fikir alışverişinde bulundu.

  • Ege Postası
  • 03.06.2022 - 14:21

EGEPOSTASI – İzmir’in AK Partili ilçe belediye başkanları partilerinin Kızılcahamam kampına katılmak üzere gittikleri Ankara'da birtakım temaslarda bulundu.

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Başkent programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

AK Parti İzmir Milletvekilleri Necip Nasır ve Yaşar Kırkpınar’ın da eşlik ettiği görüşmede başkanların ilçelerinde hayata geçirmeyi planladıkları yatırım ve projeler masaya yatırıldı.

Heyet, daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile de bir araya geldi.

Son olarak Özçınar, Demirezen, Pehlivan ve Dağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti.

BAŞKANLARDAN MESAJLAR

AK Partili başkanlar ve İzmir milletvekilleri ziyaretlerin ardından sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Başkanlar şu mesajları verdi:

Kiraz Belediye Başkanı Özçınar: Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Belediye Başkanlarımız ile ziyaret ettik, çok yakında gençlere güzel haberlerimiz olacak.

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu: Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu Milletvekillerimiz Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar ve Belediye Başkanlarımızın katılımıyla ziyaret ettik. Bergama'mızın devam eden projeleri ve yeni yapacağımız çalışmalarımız için verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, İzmir Milletvekilimiz Hamza Dağ'ı, Milletvekillerimiz Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar ve Belediye Başkanlarımız ile birlikte ziyaret ettik. Bergama'mız için geliştirdiğimiz vizyon projelerimizle ilgili istişarelerde bulunduk. Kadim şehrimiz için; gece gündüz demeden çalışmaya devam.

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır: Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu Milletvekilimiz Sn. Yaşar Kırkpınar ve Belediye Başkanlarımız ile ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza, İzmir'e gösterdiği ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür eder, ülkemiz için başarılı çalışmalarının devamını temenni ederim. Genel Başkan Yardımcımız, İzmir Milletvekilimiz Sn. Hamza Dağ, Milletvekilimiz Sn. Yaşar Kırkpınar ve Belediye Başkanlarımız ile Ankara'da, eser ve hizmet siyasetimiz adına çalışmaya devam ediyoruz.

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar: Milletvekili arkadaşımız Necip Nasır ve Belediye Başkanlarımızla birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret ettik. Sn. Bakanımıza İzmirimize göstermiş olduğu özel ilgi için teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum. Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hamza Dağ, Milletvekilimiz Necip Nasır ve Belediye Başkanlarımızla birlikte Ankara'da İzmir'imiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.