Dolar 27,1418
%0.08
Euro 28,9323
%0.11
Altın 1.680,900
%0.38
Bist-100 8,04
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Hüsmen Kırkpınar’dan seçim mesajı:  ‘Sandığa gömeceğiz’

Hüsmen Kırkpınar’dan seçim mesajı: ‘Sandığa gömeceğiz’

İYİ Parti İzmir 5. Kuruluş Yıldönümünü için Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtı önünde çelenk bırakma töreni düzenledi. İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, ‘’ Şimdi seçim süreci yaşıyoruz. Bu seçim sürecinde mutlaka hem Millet İttifakının paydaşları, hem de en büyük görev düşen İYİ Partinin kurumsal kimliği ve Sayın Genel Başkanımızın mücadele ve azmi kararlığıyla bu iktidarı gününde yapılacak olsa da 18 Haziran 2023 tarihinde sandığa gömeceğiz. Bu vesile ile bugün bir aradayız’’ dedi.

  • Ege Postası
  • 25.10.2022 - 17:26

İYİ Parti İzmir 5. Kuruluş Yıldönümünü için Cumhuriyet Meydanında Atatürk anıtı önünde çelenk bıraktı. İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, 5.yıl kutlamasının Bartın maden faciası sebebiyle ertelendiğini belirtti. 

Törende çarpıcı açıklamalarda bulunan Kırkpınar, ‘’Partimizin 5. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları 22 Ekimde Ankara’da geniş katılımla yapılacaktı. Ancak Bartın’da yaşadığımız elim maden kazasında canlarımızı yitirdiğimiz için iptal oldu. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum’’ dedi. 

İYİ Partili Kırkpınar’ın konuşması şu şekilde; 

‘’Kurucumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkmak, bunun kurum ve kuruluşlarına sahip çıkmak ve Türk Milletinin 21 yıldır ülkeyi yöneten ceberrut iktidardan kurtarmak için yol başçımızın arkasında saf tuttuk. Meşakkatli günler yaşadık. Kuruluş sürecinde yaşattıkları sıkıntılar bizim için çok da önemli değildi ama bu mücadelenin başlangıcı olan 25 Ekim gelecekte Türk Siyasi tarihinde çok önemli bir gün olacaktır.

Cumhuriyet kurulduğundan beri dönem dönem ekonomik krizlerden dolayı yoksulluk yaşanmıştır. Ama son 5 yıldır üzülerek ifade edeyim bu ülke de açlık başlamıştır. Devlet düzeninde Kurum ve kuruluşların bazıları lav edildi. Biz bunları yeniden hayata geçireceğiz. Dolayısıyla Demokrasiyi yeniden inşa etmek Cumhuriyetin kuruluş felsefesine uygun olarak siyaset geliştirmek ve Türk milletinin refahını arttırmak için içeride iç cephede barış, dışarıda ise yine barış diyoruz.

Güçlü Türkiye için güçlü kadrolar gerekiyordu, işte Cenab-ı Allah İzmir’de bu güçlü kadroyu kurmayı nasip etti.

Şimdi seçim süreci yaşıyoruz. Bu seçim sürecinde mutlaka hem Millet İttifakının paydaşları, hemde en büyük görev düşen İYİ Partinin kurumsal kimliği ve Sayın Genel Başkanımızın mücadele ve azmi kararlığıyla bu iktidarı gününde yapılacak olsada 18 Haziran 2023 tarihinde sandığa gömeceğiz. Bu vesile ile bugün bir aradayız.’’ 

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.