Dolar 33,0392
%0.66
Euro 36,0260
%0.51
Altın 2.564,500
%0.59
Bist-100 11.065,00
%0.37

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Gökçe Gökçen’in rozetini Özgür Özel taktı

Gökçe Gökçen’in rozetini Özgür Özel taktı

CHP Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Gökçe Gökçen TBMM’de; “İnsanlar ne yaşıyorsa, halkın derdi neyse onu gören, bu sorunları çözmek üzere siyaset yapan bir anlayışla buradayız” dedi.

  • Ege Postası
  • 31.05.2023 - 22:44

CHP Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Gökçe Gökçen, TBMM’de yaptırdı. Gökçen’in rozetini, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel taktı. Gökçen, daha sonra şu açıklamayı yaptı:

“Bir genç olarak, bir kadın olarak milletvekili olmaktan dolayı; burada gençlerin ve kadınların temsilcisi olmaktan dolayı gururluyum. Milyonlarca genç, milyonlarca kadın onları hayal kırıklığına uğratan olaylarla karşılaşıyor. Bir yandan da umut etmek isteyen gençler var. Gelecek için, kendi ülkesine sevgisiyle çok çalışan gençler var. Ben tam da o gençlerin buradaki temsilcisi olmaktan dolayı gurur içindeyim.

Ülkemiz için, geleceğimiz için çalışacağız. Ve şimdiye kadar yaşadığımız tedirginlikler, gelecek kaygıları… İnsanlar ne yaşıyorsa, halkın derdi neyse onu gören, bu sorunları çözmek üzere siyaset yapan bir anlayışla buradayız. Bu yüzden çok heyecanlıyız.”

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.