Dolar 27,1418
%0.08
Euro 28,9323
%0.11
Altın 1.680,900
%0.38
Bist-100 8,04
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Erdoğan, 1200 makastan oluşan koleksiyonu paylaştı

Erdoğan, 1200 makastan oluşan koleksiyonu paylaştı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, tesis açılışlarındaki kurdele kesiminde kullanılan 1200 makastan oluşan Cumhurbaşkanlığı Makas Koleksiyonu’nun açılışını sosyal medya paylaşımı ile duyurdu. Videoda, “Şimdi dünyanın en büyük makas koleksiyonunu büyütmeye devam ediyoruz. Ortaya koyduğumuz eserler ve hayata geçirdiğimiz hizmetlerle… Hayırlı olsun Türkiye” denildi.

  • Ege Postası
  • 28.10.2022 - 15:54

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, tesis açılışlarındaki kurdele kesiminde kullanılan 1200 makastan oluşan Cumhurbaşkanlığı Makas Koleksiyonu’nun açılışını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Erdoğan, koleksiyona ilişkin videoyu “Biz siyaseti ülkemiz için eser üretmek, milletimize hizmet etmek için yapıyoruz. İnşallah milletimize hizmet yolculuğumuzu Türkiye Yüzyılı ile zirveye çıkaracağız” notuyla paylaştı.

“NİCE AÇMAZLARIN ÜSTESİNDEN GELİRKEN BİR MAKASA İHTİYAÇ DUYABİLİRSİN”

Erdoğan’ın paylaştığı videoda şu açıklama yapıldı:

“Bazen emeğin olur bir makas, alın terinle süslenen. Nice açmazların üstesinden gelirken bir makasa ihtiyaç duyabilirsin. Mesela hayat verebilir bir makas, yeniden yeşerecek umutlara. Her makası kullanmak öyle kolay olmasa da bir el atan oldu mu, her şey çözülür. Kimilerinin ‘Makas kesmiyor’ dediklerine bakma. Aslında kusur makasın değil. Ne çok şeye yarıyor değil mi makas? Sevgiyi, emeği, zaferi, umudu, dayanışmayı ve geleceği anlatıyor. Son 20 yılda biz de çok makas eskittik. Yapılan her yolda, açılan her fabrikada, kurulan her hastanede… Şimdi dünyanın en büyük makas koleksiyonunu büyütmeye devam ediyoruz. Ortaya koyduğumuz eserler ve hayata geçirdiğimiz hizmetlerle… Hayırlı olsun Türkiye.

Cumhurbaşkanlığı Makas Koleksiyonu: ‘1200’ü aşkın tesis açılışında kullanılan dünyanın en büyük makas koleksiyonu.”

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.