Dolar 20,0698
%0.52
Euro 21,5528
%0.82
Altın 1.253,430
%0.28
Bist-100 4,76
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
CHP İzmir, aday adaylarını tanıttı

CHP İzmir, aday adaylarını tanıttı

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı, Alsancak'taki Tarihi Havagazı Fabrikası yerleşkesinde gerçekleştirdiği tanıtım organizasyonunda milletvekilliği aday adaylarını tanıttı.

  • Ege Postası
  • 31.03.2023 - 15:04
  • Güncelleme: 31.03.2023 - 16:58

ALİ ÇATALBAŞ/ EGEPOSTASI- 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kalırken partilerde milletvekili aday adaylarını tanıtmaya başladı. CHP İzmir İl Başkanlığı’nın hazırladığı video gösterimleri ile sahneye çıkan 1. ve 2. Bölge'den milletvekili aday adayları da kendilerini tanıttı.

Tanıtımın başlangıcında Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı tanıtım videosunun gösterimi yapıldı. Tanıtım programında en fazla kadın milletvekili aday adaylığı başvurusunun bu dönemde yapıldığı belirtildi. 

Ardından kürsüye Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Şenol Aslanoğlu geldi. Konuşmasında İzmir’deki çalışmalarından bahseden Aslanoğlu, seçimden partisinin kesin zaferle çıkacağını belirtti.

"SİZE SÖZ BAHARLAR GELECEK"

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “Seçime 43 gün kaldı. 43 gün sonrası şafağı göreceğiz. Bu toplumu karanlıklara boğanlardan 15 Mayıs sabahı kurtularak şafağa ulaşacağız. Hep beraber aday adayı arkadaşlarımızla zafere ulaşacağız. Geldiğimiz günden beri her gün iş yeri ve ev ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. İlçe başkanlarımız, gençlik kolları başkanlarımız ve kadın kolları ile evlere tek tek gideceğiz. Her ilçede gece vardiyaları oluşturduk. Gece vardiyasında taksi duraklarına, fırınlara, hastanelere ve sahur ziyaretlerine gideceğiz. Daron Acemoğlu ile İzmir İl Örgütü beraber çalışıyoruz. Bu dönem aday adaylarımızın da yoğun taleplerinden de görüleceği gibi Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığını kazanması kesindir. Hedefimiz yüzde 75’i yakalayarak iktidar olmaktır. Size söz yine baharlar gelecek....” açıklamasında bulundu.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.