Dolar 31,2971
%0.2
Euro 33,8867
%0.06
Altın 2.055,920
%0.15
Bist-100 9,19
%1.45

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Buca’nın camileri pırıl pırıl

Buca’nın camileri pırıl pırıl

Buca Belediyesi, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle camilerde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Belediye ekipleri, ilçedeki bütün camilerin tepeden tırnağa temizliğini yaparken, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç da Buca Müftüsü Kemal Demirel’i makamında ziyaret etti.

  • Ege Postası
  • 08.10.2021 - 09:34

Kentteki cami, cemevi ve kiliselerin bakımını yıl boyunca düzenli aralıklarla gerçekleştiren Buca Belediyesi, camilerdeki temizlik seferberliğini sürdürdü.

Bucalıların ibadetlerini daha sağlıklı ve temiz bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için canla başla çalışan belediye ekipleri, Diyanet İşleri Başkanlığınca her yıl 1-7 Ekim tarihlerinde kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” kapsamında daBuca’daki tüm camileri köşe bucak temizledi. Cami içindeki halıları profesyonel makinelerle yıkayan ekipler, tuvaletlerden avizelere, ayakkabılıklardanminbere kadar geniş çaplı bir temizlik yaptı. 

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç da hafta kapsamında Buca Müftüsü Kemal Demirel’i makamında ziyaret etti. Müftü Demirel, Başkan Kılıç’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.