Dolar 32,5948
%0.25
Euro 34,7769
%0.33
Altın 2.408,920
%-0.98
Bist-100 9.645,00
%-0.5

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Başkan Tanju Çelik'ten dikkat çeken açıklama: Olağan dışı birtakım işler gerçekleşiyor!

Başkan Tanju Çelik'ten dikkat çeken açıklama: Olağan dışı birtakım işler gerçekleşiyor!

CHP Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Tanju Çelik yaptığı paylaşımla, belediye içinde olağan dışı birtakım iş ve işlemlerin gerçekleştiğine yönelik duyumlar aldığını belirterek,” Halkın iradesinden daha büyük bir irade yoktur. Halkın iradesinin tecelli ettiği bir ortamda sizden ricam, bu noktadan sonra hukuk dışı hiçbir uygulamaya geçit vermemenizdir” uyarısında bulundu.

  • Ege Postası
  • 02.04.2024 - 16:00
  • Güncelleme: 02.04.2024 - 16:31

EGEPOSTASI- Türkiye'de yaklaşık 61 milyon seçmen sandık başına giderek 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçti. 

CHP Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Tanju Çelik yüzde 51,53 oy alarak Bergama Belediyesi'nin yeni başkanı oldu. 

Başkan Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla belediye içinde olağan dışı birtakım iş ve işlemlerin gerçekleştiğine yönelik duyumlar aldığını belirterek, Bergamalılara ve çalışma arkadaşlarına seslendi. 

Çelik, şunları söyledi: 

BELEDİYE İÇİNDE OLAĞAN DIŞI BİRTAKIM İŞLEMLER GERÇEKLEŞİYOR 

“Hepinizin bildiği üzere 31 Mart yerel seçimleri neticesinde halkımızın büyük teveccühüyle göreve gelmiş bulunmaktayız. Mazbatamızı alarak Bergama' mıza hizmet etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Ancak bu geçiş döneminde belediye içinde olağan dışı birtakım iş ve işlemlerin gerçekleştiğine yönelik duyumlar alıyorum. 

HUKUK DIŞI HİÇBİR UYGULAMAYA GEÇİT VERMEYİN 

Değerli çalışma arkadaşlarım, Halkın iradesinden daha büyük bir irade yoktur. Halkın iradesinin tecelli ettiği bir ortamda sizden ricam, bu noktadan sonra hukuk dışı hiçbir uygulamaya geçit vermemenizdir. Ayrıca yetki sahibi olanlardan da ricam müstakbel çalışma arkadaşlarımı hukuken sıkıntıya sokacak iş ve işlemlerden uzak durmasıdır. 

SÜKUNET ORTAMININ BOZULMAMASI İÇİN... 

Seçim süreci ve seçim günü oluşan sükunet ortamının bozulmaması ve belediye çalışanlarımızın selameti adına uyarılarımızın dikkate alınmasını talep ediyor, hepinize hayırlı günler diliyorum. 

İşte o açıklama:

Resim

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.