Dolar 33,0974
%0.1
Euro 36,2752
%0.21
Altın 2.632,500
%0.7
Bist-100 11.245,00
%0.99

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Başkan Kılıç, Bucalıları sandığa çağırdı: Haydi Buca!

Başkan Kılıç, Bucalıları sandığa çağırdı: Haydi Buca!

İzmir’in nüfus yoğunluğu açısından en büyük ilçesi olan Buca’da sandığa gitmeyen 41 bin seçmene seslenen Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Önümüzde geleceğimizi etkileyecek çok önemli bir seçim var. Haydi Buca, hepimiz oyumuzu kullanalım, sandıklarımıza da geleceğimize de sahip çıkalım” dedi.

  • Ege Postası
  • 25.05.2023 - 16:00
  • Güncelleme: 25.05.2023 - 16:08

İzmir’de 14 Mayıs günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde 335 bin kişi sandığa gitmezken, en çok oy kullanılmayan ilçe 41 bin 759 kişi ile Buca oldu.  28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci tur oylaması öncesinde daha fazla seçmene ulaşabilmek adına çalışmalarını hızlandıran Belediye Başkanı Erhan Kılıç, İzmir’in en fazla seçmenine sahip olan Buca’da atılacak her oyun çocuklarımızın geleceği adına büyük önem taşıdığını vurguladı. SANDIĞA GİDELİM

Buca’nın merkez mahallelerinin yanı sıra kırsaldaki mahallelerini de karış karış geçen Başkan Erhan Kılıç, tüm hemşehrilerinden sandığa gitmelerini istedi. Önümüzdeki seçimin referandum niteliği taşıdığını ifade eden Başkan Kılıç, “Önümüzde geleceğimizi etkileyecek çok önemli bir seçim var.  Türkiye demokratik bir ülke olarak mı yoluna devam edecek, yoksa gerici, antidemokratik bir ülke olarak karanlığa mı gömülecek? İşte pazar günü bunun oylamasını yapacağız. Önümüzde bu kötü sistemi değiştirmek için bir şans var. Buca’ya inanıyorum; pazar günü tüm seçmenlerimiz sandığa gidecek. Hep beraber memleketimize baharı getireceğiz. Haydi Buca, hepimiz oyumuzu kullanalım, sandıklarımıza da geleceğimize de sahip çıkalım!” diye konuştu.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.