Dolar 33,0946
%0.21
Euro 36,2154
%0.46
Altın 2.627,000
%0.2
Bist-100 11.067,00
%-0.65

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Balçova’da dostluk geleneği

Balçova’da dostluk geleneği

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, yeni yıla Balçovalı hemşerilerini evlerinde ziyaret ederek girdi. Başkan Çalkaya; sevinci, hüznü ve umudu paylaşmak Balçova’nın artık vazgeçilmez bir geleneği oldu dedi.

  • Ege Postası
  • 01.01.2022 - 10:54

Balçova’da Çalkaya Ailesi’nin yıllardır kimsesiz, sağlık sorunları veya ekonomik zorluklar yaşayan vatandaşların evlerine konuk olduğu yılbaşı ziyaretleri geleneği bu yılda bozulmadı. Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve eşi Mehmet Ali Çalkaya öğle saatlerinde başladığı ziyaretlerini gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürdü. Evleri ziyaret eden, sokakta gördüğü vatandaşlarla ziyaret eden Başkan Çalkaya hem umudu paylaştı hem de sıkıntıları dinledi.

Yeni yıla yeni umutlarla girilmesi gerektiğine inandığını ifade eden Başkan Fatma Çalkaya “Yılbaşı gibi özel günler hem büyükler hem de çocuklar için çok önemli. Ancak dar gelirli vatandaşlarımız çok zor zamanlar yaşıyor. O evlerde yaşayan çocukların umudunun devam etmesi gerekiyor. Biz zor zamanları birlikte aşacağımızı anlatmak için vatandaşlarımız ile birlikte zaman geçiriyoruz. Sevinci, hüznü ve umudu birlikte paylaşıyoruz” dedi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.