Dolar 31,0391
%0.17
Euro 33,6226
%-0.05
Altın 2.032,380
%0.76
Bist-100 9,37
%0.29

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Bahri Yalaz, Urla için yola çıktı: Örgütten tam destek

Bahri Yalaz, Urla için yola çıktı: Örgütten tam destek

CHP Urla'da dört dönem ilçe başkanlığı yapan Bahri Yalaz, CHP üyeleri ve vatandaşların yoğun katılımı eşliğinde belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

  • Ege Postası
  • 28.11.2023 - 08:57
  • Güncelleme: 28.11.2023 - 09:07

CHP Urla ilçe eski başkanlarından Bahri Yalaz, partililerin ve halkın, büyük ilgisi ve coşkusuyla Urla Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını verdi. 

CHP Urla ilçe binası dolup taşarken, Yalaz’ı sevenleri yalnız bırakmadı.

CHP Urla’da dört dönem ilçe başkanlığı ve belediye meclis üyeliği görevinde bulunan, Bahri Yalaz’ın, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler öncesi, CHP’den belediye başkan aday adaylığı resmiyet kazandı.

Başkan aday adayı Yalaz, başvuru dosyasını İlçe Başkanı Pelin Karasakal’a sunduktan sonra kısa bir konuşma yaptı.

Bahri Yalaz şunları söyledi;

”Sayın ilçe başkanım, partimizin çok değerli yöneticileri ve birlikte yol yürümekten her zaman gurur duyduğum yol arkadaşlarım. Kendisi de Cumhuriyet Halk Partisi'nin öz evladı olan Genel Başkanımız Özgür Özer’in deyimiyle bir kez daha ‘Baba evimdeyim’. Bu kez örgüt ve değişim çalışması için değil, çeyrek asırlık emek, bilgi ve birikimimi Urla’nın hizmetine sunma heyecan ve arzusuyla, Belediye Başkan aday adaylığı dilekçemi sizlerle iletmek üzere geldim. Adaylığımın adil şartlarda değerlendirileceği umuduyla, Sevdalısı olduğum Urlam için neler düşünüp, hayal ettiğimi önümüzdeki günlerde yapacağım geniş bir toplantı ile açıklayacağım. Şimdilik dilekçemin kabulünü rica edip, sizlere sevgi ve saygılarımı sunarım."

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.