EGEPOSTASI- Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç sosyal medya hesabından 14 Şubat 2022 tarihli bir videodan kesit paylaştı.

Erdoğan: Depremin yol açtığı yıkımın maliyeti yaklaşık 104 milyar dolar Erdoğan: Depremin yol açtığı yıkımın maliyeti yaklaşık 104 milyar dolar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geçen yıl 14 Şubat'ta Buca ilçesinin Gediz Mahallesi'nde içerisinde halk eğitim merkezi ve nikah sarayının yer aldığı ek hizmet binasının kurdelesini kesti ve genç bir çiftin nikahına katılıp şahitlik yapmıştı.

Çiftin nikahını ise Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç kıymıştı. Kılıç merasimde, "Genelde nikah merasimlerinde, çiftler heyecanlı olur ama bugün onlardan daha heyecanlıyım." demiş ve Kılıçdaroğlu'na “Sayın Cumhurbaşkanımız diyeceğiz inşallah” diyerek hitap etmişti.

Başkan Kılıç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 6 Mart akşamı Altılı Masa liderleri tarafından Millet İttifakı'nın ortak Cumhurbaşkanı Adayı olarak açıklamasının ardından bugün sosyal medya hesabından "Dün de söylediğimiz gibi, “13. Cumhurbaşkanımız” diyeceğiz inşallah" mesajını paylaştı.