Zafer Partisi Kurucular Kurulu Üyeliğinden istifa eden Ayla Ülük, MHP'ye katıldı.MHP İzmir İl Başkanlığı'na gelen Ülük'e, rozetini İl Başkanı Veysel Şahin taktı.

AK Parti İzmir’de SKM zirvesi... Yıldırım ve Dağ’dan teşkilata mesaj! AK Parti İzmir’de SKM zirvesi... Yıldırım ve Dağ’dan teşkilata mesaj!

Şahin, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, son günlerde özellikle Cumhur İttifakı ve MHP'ye aleyhine sosyal medyada algı operasyonları yapıldığını öne sürdü.

MHP ve Cumhur İttifakı'nın her geçen gün güçlendiğini ifade eden Şahin,"Zafer Partisi kurucu üyesi ve genel idare kurulu üyesi Ayla Hanımefendi bu saldırıların farkında olup gelip Milliyetçi Hareket Partisi'ne üye olmak istediğini, destek olmak istediğini, omuz vermek istediğini beyan etti. Bugün de üyeliğini kabul ettik. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İzmir'de bu tür çalışmalarımız devam ediyor. 30 Ocak Pazartesi günü Sayın Genel Başkanımıza, İzmir'den toplayacağımız on binlerce desteği, belgeyi ileteceğiz."Ayla Ülük ise MHP çatısı altında bulunduğu için mutlu olduğunu dile getirdi.Bundan sonra MHP için çalışacağını vurgulayan Ülük, "Ülkücülerin gerçek yuvasında olmaktan son derece mutluyum. Vatana millete hepimize hayırlı olsun" dedi.