Avrupa'daki rakipler belli oldu!

UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Galatasaray / St. Johnstone eşleşmesinin galibi Randers ile oynayacak. Fenerbahçe ise Neftçi / Helsinki eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak. Trabzonspor, Konferans Ligi 3. ön eleme turunda Molde'yi elerse, play-off turunda Roma ile karşılaşacak. Sivasspor, Dinamo Batumi'yi geçmesi durumunda Lokomotiv Plovdiv / Kopenhag eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Spor 02.08.2021, 16:41
Avrupa'daki rakipler belli oldu!

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde 2021-2022 sezonu play-off turu kuraları çekildi.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde eşleşmeler belli oldu.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda İskoç temsilcisi St Johnstone takımını geçmesi durumunda play-off turunda Danimarka'dan Randers ile karşılaşacak.

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Neftçi (Azerbaycan)-HJK Helsinki (Finlandiya) eşleşmesinin galibiyle mücadele edecek.

Organizasyonda 3. ön eleme turu ilk maçları 5 Ağustos, rövanş karşılaşmaları ise 12 Ağustos'ta oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi play-off turu maçları 19 ve 26 Ağustos'ta yapılacak.

Eşleşmeler şöyle gerçekleşti:

Fenerbahçe - Neftçi (Azerbaycan) / HJK Helsinki (Finlandiya)

Rapid Wien (Avusturya) / Anorthosis (Kıbrıs Rum Kesimi) - Zorya (Ukrayna)

Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi) / Flora (Estonya) - Royal Antwerp (Belçika)

Randers (Danimarka) - Galatasaray / St Johnstone (İskoçya)

Ferencvaros (Macaristan) / Slavia Prag (Çekya) - GNK Dinamo (Hırvatistan) / Legia Varşova (Polonya)

Olympiakos (Yunanistan) / Ludogorets (Bulgaristan) - Lincoln Red Imps (Cebelitarık) / Slovan Bratislava (Slovakya)

Kızılyıldız (Sırbistan) / Sheriff (Moldova) - CFR Cluj (Romanya) / Young Boys (İsviçre)

Malmö (İsveç) / Rangers (İskoçya) - Kairat (Kazakistan) / Alashkert (Ermenistan)

NS Mura (Slovenya) / Zalgiris (Litvanya) - Sturm Graz (Avusturya)

Jablonec (Çekya) / Celtic (İskoçya) - AZ Alkmaar (Hollanda)

Trabzonspor ve Sivasspor'un rakipleri belli oldu

Ülkemizi Trabzonspor ve Sivasspor'un temsil ettiği UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde play-off eşleşmeleri belli oldu.

Temsilcimiz Sivasspor, 3. Ön eleme Turu'nda Dinamo Batumi'yi elemesi halinde play-off turunda Lokomotiv Plovdiv - Kopenhag eşleşmesinin galibiyle oynayacak. 3. Ön eleme turunda Molde ile karşılaşacak temsilcimiz Trabzonspor ise, Molde'yi elemesi halinde play-off turunda AS Roma'nın rakibi olacak.

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray ise Avrupa Ligi'nden elenmesi halinde UEFA Avrupa Konferans ligi play-off turunda Vojvodina - LASK eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turu karşılaşmaları 19 ve 26 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

Yorumlar (0)
banner83
20
açık
banner84
banner82
Namaz Vakti 21 Eylül 2021
İmsak 05:29
Güneş 06:51
Öğle 13:10
İkindi 16:36
Akşam 19:18
Yatsı 20:35
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 5 13
2. Trabzonspor 5 13
3. Konyaspor 5 11
4. Hatayspor 5 10
5. Karagümrük 5 10
6. Fenerbahçe 5 10
7. Altay 5 9
8. Alanyaspor 5 9
9. Galatasaray 5 8
10. Kayserispor 5 7
11. Malatyaspor 5 6
12. Göztepe 5 5
13. Gaziantep FK 5 5
14. Kasımpaşa 5 5
15. Adana Demirspor 5 5
16. Antalyaspor 5 4
17. Sivasspor 5 3
18. Başakşehir 5 3
19. Giresunspor 5 1
20. Rizespor 5 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 6 16
2. Ankaragücü 6 12
3. Eyüpspor 6 12
4. Erzurumspor 6 12
5. Tuzlaspor 5 11
6. Bandırmaspor 6 9
7. Manisa FK 6 9
8. Boluspor 5 7
9. Samsunspor 5 7
10. Kocaelispor 5 7
11. Altınordu 6 7
12. Menemenspor 6 7
13. Adanaspor 6 6
14. Balıkesirspor 5 6
15. Denizlispor 6 6
16. Bursaspor 6 5
17. Gençlerbirliği 6 5
18. İstanbulspor 5 4
19. Ankara Keçiörengücü 6 4
Takımlar O P
1. Chelsea 5 13
2. Liverpool 5 13
3. M. United 5 13
4. Brighton 5 12
5. Man City 5 10
6. Everton 5 10
7. Tottenham 5 9
8. West Ham 5 8
9. Brentford 5 8
10. Aston Villa 5 7
11. Watford 5 6
12. Leicester City 5 6
13. Arsenal 5 6
14. Crystal Palace 5 5
15. Southampton 5 4
16. Wolverhampton 5 3
17. Leeds United 5 3
18. Newcastle 5 2
19. Burnley 5 1
20. Norwich City 5 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 5 13
2. Atletico Madrid 5 11
3. Valencia 5 10
4. Real Sociedad 5 10
5. Athletic Bilbao 5 9
6. Sevilla 4 8
7. Barcelona 4 8
8. Osasuna 5 8
9. Mallorca 5 8
10. Rayo Vallecano 5 7
11. Real Betis 5 6
12. Elche 5 6
13. Cádiz 5 5
14. Villarreal 4 4
15. Levante 5 4
16. Espanyol 5 3
17. Granada 5 3
18. Celta de Vigo 5 1
19. Getafe 5 0
20. Deportivo Alaves 4 0