EGEPOSTASI- İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 15-21 Şubat tarihleri arasında yapılacağını duyurduğu ancak Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketenin ardından 15-21 Mart tarihine ertelediği İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, Altılı Masa liderlerinin de katılımıyla yapılacak.

Yedi gün sürecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin fuarizmir'de 19 Mart Pazar günkü yapılacak programına Millet İttifakı 13'üncü Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal da katılacak.

Programa İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da katılması beklenirken, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in ise katılıp katılmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! 45 bin yeni öğretmen ataması yapılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! 45 bin yeni öğretmen ataması yapılacak

Kongrenin 5. Gününde Fuar İzmir 17:00 Millet İttifaki Genel Başkanlar Buluşması

KILIÇDAROĞLU BELEDİYE BAŞKANLARI FORUMUNA KATILACAK 

Öte yandan, Kemal Kılıçdaroğlu, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin Altıncı Gününde düzenlenecek olan başkanlar forumuna katılım sağlayacak. 

Belediye Başkanları Forumu 20 Mart Pazartesi İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde saat 09:00-14:00 arasında yapılacak.