İstanbul Sancaktepe’de 3’ü çocuk 4 kişi ölü bulundu. Polisin ulaştığı iddialara göre, eşinin evi terk etmesi üzerine baba Mehmet A., çocukları kazan dairesine indirip asarak öldürdü. Ardından kendisini asarak intihar etti.

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre korkunç olay bir sitede bulunan kazan dairesinde yaşandı. Gelen ihbar üzerine olay yerine giden polis dehşete düşüren görüntüyle karşılaştı. 3’ü çocuk 4 kişinin asılarak öldüğü görüldü.

İKİNCİ KEZ AYRILIK

Yapılan ilk incelemede, ölen kişinin sitede teknisyen olarak görev yapan Mehmet A. olduğu belirlendi. İddialara göre, Mehmet A.'nın, eşiyle sorun yaşadığı öğrenildi.

'Kolpaçino kumarhanesi'ne operasyon! 'Kolpaçino kumarhanesi'ne operasyon!

Elde edilen bilgilere göre Mehmet A. ile eşi daha önce boşanmışlardı. Boşandıktan bir süre sonra tekrar barışan çift yeniden evlendi. Bir süre önce çift arasında sorun yaşandı ve iddialara göre Mehmet A.’nın eşi evi terk etti.

ÖNCE ÇOCUKLARI SONRA KENDİNİ ASTI

İddiaya göre psikolojik sorunlar yaşadığı iddia edilen Mehmet A., çocukları kazan dairesine indirdi. Biri 4, biri 9 ve biri 11 yaşında olan üç çocuğunu asarak öldürdü. Ardından kendisini de asarak yaşamına son verdi. Olayla ilgili çok yönlü soruşturmaya devam ediliyor.