Dolar 27,4131
%1.89
Euro 28,8972
%1.67
Altın 1.651,920
%1.88
Bist-100 8,24
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden İzmir’e ikinci şube

Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden İzmir’e ikinci şube

Son teknoloji tanı ve tedavi hizmetlerini bir arada sunan Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir Bayraklı’daki Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Smyrna Meydanı Polikliniği şubesini görkemli bir törenle hizmete açtı.

  • Ege Postası
  • 24.10.2022 - 14:18

Poliklinik bahçesinde gerçekleştirilen açılış törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat, siyasi partilerin il başkan yardımcıları, ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının ilgili müdürleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tüm konuklara katılımları için teşekkür eden Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Pervane, Bayraklı Sevgiyolu'nun ardından ikinci şubelerini de Smyrna Meydanı’na açarak hizmet çıtasını yükselttiklerini söyledi.

SAĞLIK TURİZMİ HEDEFİ

İzmir'e yeni bir sağlık merkezi daha kazandırmanın gururunu yaşadıklarını dile getiren Pervane “Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde 18'i uzman hekim toplam 50 kişilik bir kadroyla hizmet vereceğiz. Diş tedavisi konusunda teknolojinin de imkanlarından faydalanarak deneyimli kadromuz ve tüm birimlerimizle halkımızın yanındayız. İzmir’in en donanımlı ve nitelikli polikliniklerinden biri olmak için yola çıktık. Yalnızca İzmir’e değil yurtdışına da hizmet vermek için çalışıyoruz. Kendi bünyemizde kurduğumuz sağlık turizmi birimimizle gerekli bağlantılar, tanıtımlar ve hasta ilişkileri konusunda çalışıyoruz. İzmir’i, Avrupa pazarında etkin şekilde tanıtıyoruz. Amacımız İzmir'e yeni bir katma değer kazandırabilmek” diye konuştu.

Törende konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ da, özellikle sağlık turizmi konusunda alınacak mesafeler olduğunu belirterek, Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin bu konuda atılan önemli adımlardan birisi olduğuna dikkat çekti.

Konuşmaların ardından açılış kurdelasını Yönetim Kurulu Başkanı Murat Pervane, İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat, Uzman Psikoterapist Ferhan Bıçakçılar ve davetliler birlikte kesti.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.