Dolar 27,1418
%0.08
Euro 28,9323
%0.11
Altın 1.680,900
%0.38
Bist-100 8,04
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Spotify iki Türk kadını Amerika’da tanıttı

Spotify iki Türk kadını Amerika’da tanıttı

Spotify, Haziran ayında Türkiye'nin "en güçlü kadın sesi" olarak belirlediği Idyl ve Kool Jane'i Amerika'nın New York kentinde Times sokağındaki en büyük binanın spot reklamlarına taşıdı. Binlerce insanın geçtiği sokakta iki Türk kadının tanıtımı yapıldı. Spotify bu haberi twitter üzerinden " EQUAL Türkiye listesinin kapağını aydınlatan Kool Jane ve Idyl, şimdi de Times Meydanını aydınlatıyor" olarak paylaştı.

  • Ege Postası
  • 22.07.2022 - 15:15

Spotify EQUAL Türkiye listesinin kapak yıldızları Kool Jane ve Idyl, Universal Music Türkiye etiketiyle yayımladıkları ortak şarkıları “Özgürlük”le Times Meydanı’nı aydınlatıyor.

Türkçe rap müziğin başarılı kadın  temsilcilerinin bir araya gelerek kaydettikleri şarkıları “Özgürlük”, geçtiğimiz ay dinleyiciyle buluşarak büyük beğeni toplamıştı.

Spotify EQUAL Türkiye ve Global listelerinde yer alan şarkı, ikilinin yakaladığı mükemmel uyumu ve iş birliğini kanıtlar nitelikte bir çalışma olarak müzikseverlerden tam not almaya devam ediyor.

İkili tarafından sözleri yazılan “Özgürlük”ün, R&B ve alternatif trap tınıların eşlik ettiği etkileyici müziği ise Ateş Berker Öngören’in imzasını taşıyor.

İzmir’de yolları kesişen iki müzik ruhlu kadının en büyük destekçisi ise yine İzmir’de yolları kesişen prodüktörleri Ateş Berker Öngören oldu.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.