Dolar 31,3757
%0.46
Euro 34,0458
%0.53
Altın 2.101,700
%2.38
Bist-100 9,10
%-1.05

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Soylu’nun iddialarına Yücel’den ‘iftira’ yanıtı: ‘Magazinci ve iftiracı’

Soylu’nun iddialarına Yücel’den ‘iftira’ yanıtı: ‘Magazinci ve iftiracı’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı bir canlı yayında CHP'ye ilişkin flaş bir iddiada bulunmuştu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter'in FETÖ tarafından Kılıçdaroğlu'na özel olarak önerildiğini iddia etti. Soylu’nun iddialarına yanıt CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’den geldi. Yücel açıklamasında, ‘’ Fetö'cülerden mi öğrendin iftira atmayı Süleyman Soylu. İçişleri Bakanı olmak ağırlık ister. Sen o ağırlıktan yoksunsun. Ülkede teröristler, mafya, uyuşturucu baronları cirit atarken sen magazinci ve iftiracı olmuşsun’’ dedi.

  • Ege Postası
  • 19.12.2022 - 09:56

EGEPOSTASI- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı canlı yayında, CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter için FETÖ'nün Kılıçdaroğlu'na özel istekte bulunduğunu iddia etmişti.

Bakan Soylu’nun iddialarına CHP’den yanıt gecikmedi. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel sosyal medya hesabı üzerinden iddialara ilişkin yaptığı açıklamada, ‘Fetö'cülerden mi öğrendin iftira atmayı’’ diye sordu.

Deniz Yücel’in açıklaması şu şekilde;

‘’ Fetö'cülerden mi öğrendin iftira atmayı Süleyman Soylu. İçişleri Bakanı olmak ağırlık ister. Sen o ağırlıktan yoksunsun. Ülkede teröristler, mafya, uyuşturucu baronları cirit atarken sen magazinci ve iftiracı olmuşsun’’ dedi. 

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.