Dolar 32,5982
%0.38
Euro 34,8047
%0.21
Altın 2.501,230
%0.67
Bist-100 9.434,00
%-0.95

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Sengel'den belediye çalışanlarına promosyon müjdesi

Sengel'den belediye çalışanlarına promosyon müjdesi

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, 8 Mart sebebiyle dayanışma ziyaretinde bulunduğu deprem bölgesinden dönüşünde belediye şirketi bünyesinde istihdam edilen çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelerek; gerçekleştirdiği girişimler sonucunda belediye şirketi çalışanlarının promosyon hakkını kazandığı müjdesini verdi.

  • Ege Postası
  • 10.03.2023 - 10:38
  • Güncelleme: 10.03.2023 - 11:09

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, deprem bölgesinden dönüşünde belediye şirketi bünyesinde istihdam edilen çalışma arkadaşlarına promosyon müjdesi verdi. 

“Umut ediyoruz ki tez vakitte…”

Ülkenin pek çok açıdan zor günlerden geçtiği vurgusuyla “ortak sofrayı büyütmek ve dayanışmayı güçlendirmek” çabasında olduğunu ifade eden Ceritoğlu Sengel, “Yine bir araya gelelim istedik. Zor zamanlardan geçiyoruz hepimizin bildiği gibi ülkenin dört bir yanında afetler, felaketler vs. derken bir sürü acılarla doluyuz. Çok da mutlu olduğumuz söylenemez. Her geçen gün her şey de çok daha kötüleşiyor, zorlaşıyor. Ekonomik olarak zorlaşıyor, psikolojik olarak zorlaşıyor, siyaseten başka bir noktaya doğru gidiyor. Ama biz umut ediyoruz ki bu süreçlerin hepsi tez vakitte sonuçlanacak.” dedi.

“O sofrayı büyütürken de doğru düzgün büyütmek istiyoruz…”

Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, şirket çalışanlarının daha önce sahip olmadıkları haklarına kavuşmasından duyduğu mutluluğu şu sözlerle anlattı:

“Hep sofrayı büyütmek ile ilgili bir kaygımız var. O sofrayı büyütürken de doğru düzgün büyütmek istiyoruz. Nasıl ben kendi kızım Nefes’i düşünüyorsam, emin olun ki hiçbirinizi de ayrı tutmuyorum. Hepimizin huzurlu bir şekilde çalışması için de mücadele ediyorum. Hiç talebiniz olmamış olmasına rağmen, herhangi bir şekilde belki aklınızda hiç düşünce olmamasına rağmen sizin lehinize çalışmaya devam ettiğimiz bir dönemden geçiyoruz. Belediye ve belediyenin kadroları ile ilgili düşünürken aynı zamanda Efes Proje Yönetim Şirketi’ni ve sizleri de es geçmeden çalışıyoruz. Bir yandan depremlerle uğraşırken, bir yanda da burası ile ilgili ne yapabiliriz diye düşündüğümüzde, biz hiç kimseye haber etmeden bir şey yaptık. O da şu; gittik bankalarla konuştuk. Ve bankalara dedik ki; bizim çalışma arkadaşlarımızın maaşlarını sizlere geçirebiliriz. Ne yaparsınız? Ve bunu gerçekleştirdik. O anlamda tam bu dar zamanlarda bu dayanışmamızın bir örneği olsun dedik. Yakın bir zamanda her birinize 9750 TL ekstradan para gelecek. Güle güle harcayın hepiniz.”

“Bir vatansever olarak söylüyorum, bu dayanışmayı önemsiyoruz”

Bir araya geldiği çalışma arkadaşlarının başta deprem olmak üzere farklı başlıklardaki dayanışma faaliyetlerine sundukları katkılar için teşekkür eden Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel,”Ne kadar çok çalışırsak, ne kadar çok emek verirsek karşılığında sofradaki payınızı büyütmek adına sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Çok teşekkür ederim. Bunun haberini vermek istedim size. Güle güle kullanın. Dayanışmanız için de çok teşekkür ederim. Bir vatansever olarak, bir vatanperver olarak söylüyorum, bu dayanışmayı önemsiyoruz. Bu dayanışma çok kıymetli. Efes Proje Yönetim Şirketi gıda dayanışmasından tutun da geçen sene yaptığımız “Ekmeğimizi bölüşüyoruz”dan tutun da deprem bölgesine yaptığımız bütün yardımlara kadar… Aslında ben sadece hepimizin temsilcisi olarak oralara gidiyorum. Ama hep beraber bunları yapıyoruz. Hepinizin emeklerine sağlık. Güzel günlerde buluşalım. Teşekkürler.” şeklinde konuştu. 

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.