Dolar 32,2132
%0.11
Euro 34,8180
%-0.08
Altın 2.413,870
%0.17
Bist-100 10.793,00
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Seferihisar'da ihtiyaç sahipleri için 'Halk Giysi' açıldı

Seferihisar'da ihtiyaç sahipleri için "Halk Giysi" açıldı

İzmir Seferihisar Belediyesi, ihtiyaç sahiplerinin ücretsiz yararlanabileceği "Halk Giysi" marketi hizmete açtı. Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, hayırseverlere de destek çağrısı yaptı.

  • Ege Postası
  • 30.07.2022 - 11:52

Seferihisar Belediyesi, hayırseverlerin bağışları ile alınan ve kullanılabilir ikinci el giysilerin temizlenip ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağı "Halk Giysi" marketi hizmete açtı. Belediye, https://dayanisma.seferihisar.bel.tr/ adresi üzerinden destek kampanyası düzenlerken, bağışlarla alınan ve toplanan giysiler özenle hazırlanıp imkanı olmayan yurttaşlara ücretsiz sunulacak.

BAŞKAN YETİŞKİN'DEN DESTEK ÇAĞRISI

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, belediye binasının karşısında bulunan "Halk Giysi" ile güçlerinin yettiği kadar ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştıklarını belirterek, "Yakında okullar açılacak. Yoksul çocuklarımızın rahat eğitimini sürdürebilmesi için herkesten destek bekliyoruz. Biz birlik ve beraberliği, yeri geldiğinde omuz omuza mücadele etmeyi iyi bilen bir toplumuz. Bu zor günleri yardımlaşma ile birbirimize destek olarak atlatacağız” dedi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.