Dolar 32,3536
%0.16
Euro 34,4817
%-0.56
Altın 2.491,950
%1.25
Bist-100 9.814,00
%0.59

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Sadık Doğruer: Bergama İzmir'in gözdesi olacak!

Sadık Doğruer: Bergama İzmir'in gözdesi olacak!

Ilıca Sosyal Tesisleri’nde Bergamalı kadınlarla bir araya gelen Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Kınık’taki 10 yıllık görev süresi boyunca herkese eşit hizmet ettiklerini vurgulayarak “Devletimizden aldıklarımızla Kınık’a hizmet verdik. Destek yaparken de hiç kimseyi ayırmadık. Bizim felsefemiz sevgi, saygı ve samimiyet içinde birlikte hareket ederek olduğumuz bölgeyi her zaman daha ileriye taşımak oldu.” dedi.

  • Ege Postası
  • 12.02.2024 - 09:58
  • Güncelleme: 12.02.2024 - 12:22

Her yurttaşı eşit gördük diyerek sözlerini sürdüren Doğruer, “Cumhuriyetin ilçesi Kınık’ı, yaşamaktan keyif alınan ve ulaştığı gelişmişlik seviyesiyle adından söz ettiren bir konuma taşımak için yola çıkmıştık. İki dönemde alt yapı, kültür, sanat, eğitim, sosyal ve spor gibi farklı alanlarda yaptığımız projeler ve hizmetlerle ilçemizi gelişmişlik sıralamasında ileriye taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Daha yapacak çok işimiz var. Bergama ve Bakırçay’ın tamamını İzmir’in gözdesi haline getirmek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Her yurttaşımızı Cumhuriyetimizin bir bireyi ve Allah’ın bir kulu olarak görüyoruz. Bizim inancımızda ayrım yapmak yoktur. Kınık’ta olduğu gibi Bergama’da da tüm yurttaşlarımızı eşit görerek halka fayda sağlayan projelerle hizmet üretmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak başlayan kahvaltı programı, birlik beraberlik konuşmalarıyla devam etti.

Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer Bergamalı kadınlardan isteklerini dinleyip neler yapabilecekleri konusunda istişarelerde bulundu.

Program sonunda Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer yoğun ilgi ve katılımlarından dolayı tüm kadınlara teşekkürlerini iletti.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.