Dolar 32,5327
%0.09
Euro 35,0112
%0.1
Altın 2.444,360
%0.48
Bist-100 10.471,00
%0.76

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Ortaokul öğrencisi Zehra Naz Canik Başarı Üniversitesi Rektörü oldu

Ortaokul öğrencisi Zehra Naz Canik Başarı Üniversitesi Rektörü oldu

Samsun’da 23 Nisan kutlamaları kapsamında yapılan ziyarette Hasköy Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Zehra Naz, Canik Başarı Üniversitesi Rektörlük koltuğuna oturdu.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Canik Hasköy...

  • Ege Postası
  • 22.04.2013 - 19:03
Samsun’da 23 Nisan kutlamaları kapsamında yapılan ziyarette Hasköy Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Zehra Naz, Canik Başarı Üniversitesi Rektörlük koltuğuna oturdu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Canik Hasköy Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir’i makamında ziyaret etti.
Yapılan ziyaretten memnun olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Yunus Bekdemir, “23 Nisan ulusumuz ve çocuklarımız için çok önemli bir bayram. Bu eksende başka bir ülkede çocuklara yönelik bir bayram yok. Bu bayram bize millet ve kültür olarak ayrı bir onur yaşatıyor. Bu sebeple sizlerde bu bayramla ne kadar övünseniz azdır.” dedi. Konuşmaların ardından gelenek olduğu üzere 8’inci sınıf öğrencisi Zehra Naz, rektör Bekdemir'in koltuğuna oturdu. Temsili rektör Naz, koltuğa oturur oturmaz ilk iş olarak üniversite yönetimine civardaki diğer okullarla iş birliği yapılması talimatını verdi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.