Dolar 27,4356
%0.19
Euro 28,7858
%-0.77
Altın 1.613,350
%-0.88
Bist-100 8,49
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Naldöken Pazar Yeri Eylül’de açılıyor

Naldöken Pazar Yeri Eylül’de açılıyor

Bornova Belediyesi tarafından yapılan Naldöken Mahallesi kapalı pazar yeri, Eylül ayında hizmete açılacak. İçerisinde Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi’nin de yer alacağı projenin inşaatı hızla yükseliyor.

  • Ege Postası
  • 29.08.2022 - 10:26

Pazar yeri ile Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi’nin Naldöken Mahallesi’nin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını ifade eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Bu proje ile hem yıllardır beklenen Pazar yeri ile mahalle sakinlerini buluşturuyoruz hem de çocuklarımız ve anneleri için çocuk oyun ve aktivite merkezini açıyoruz. Pazar yerine bitişik olan parkımızı da yeniden düzenleyerek içine yürüyüş ve spor alanları da ekliyoruz. Çok yakında hem modern bir Pazar yerine hem de Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi’ni hizmete açarak çocukların kaliteli zaman geçirmesini sağlarken annelerine gündelik işlerini yapmaları ve kendilerine zaman ayırmaları için imkanı sağlayacağız” diye konuştu.

Bornova Belediyesi’nin kısa bir süre önce temelini attığı Naldöken Pazar Yeri’nin Eylül ayında hizmete açılması planlanıyor. 108 tezgah kapasitesi ile 1.220 metrekare kapalı alana sahip olacak pazaryeri inşaatının temel bölümleri tamamlandı. Pazar Yeri projesi içinde yer alan 150 metrekare büyüklüğünde Çocuk Aktivite Merkezi ile 70 metrekarelik zabıta binası da tamamlanıyor. Pazar kurulmayan günlerde düğün salonu olarak da hizmet verecek modern Naldöken Pazar Yeri’nin çevre düzenlemesi de bölgeye değer katacak.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.