Dolar 33,0932
%0.21
Euro 36,2330
%0.51
Altın 2.631,160
%0.36
Bist-100 11.083,00
%-0.5

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Mustafa Sandal, İYİ Parti'de

Mustafa Sandal, İYİ Parti'de

İmam Halil Konakçı ile ilgili paylaşımına İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu'nun destek vermesinin ardından Mustafa Sandal, parti genel merkezini ziyaret etti.

  • Ege Postası
  • 15.09.2023 - 17:23

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın hakkında inceleme başlattığı imam Halil Konakçı, son olarak da şeriat istemeyenlerin kafir olduğunu söylediği sözleriyle tepki topladı. Şarkıcı Mustafa Sandal, Twitter hesabından Konakçı'nın fotoğrafını paylaşarak, “Şimdi de kafir olduk öyle mi. Seni gidi şarlatan kılıklı provokatör. Burası Atatürk ve silah arkadaşlarının kan dökerek kurduğu Laik Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Bugün, yarın ve ilelebet de öyle kalacaktır. Hadi koçum başka kapıya, yemezler” diyerek Konakçı'ya tepki gösterdi. 

İYİ Parti Sözcüsü ve Ankara Milletvekili Kürşad Zorlu, Mustafa Sandal’ın paylaşımını alıntılayarak “Kıymetli Mustafa Sandal duyarlılığınız için teşekkürler. Nerede ve kim olursa olsun bu ülkenin, Cumhuriyetin kurucu liderine ve Türk Milletinin değerlerine dil uzatamaz! Biz İYİ Parti olarak en başından bu yana konunun takipçisiyiz. Bugün tarafımıza verilen bilgiye göre söz konusu şahıs hakkında soruşturma son aşamaya geldi. Disiplin cezasının yanı sıra yer değiştirme kararı söz konusu olduğu ifade edildi" dedi.

Zorlu'nun paylaşımının ardından Mustafa Sandal, bugün İYİ Parti'yi ziyaret etti. Kürşat Zorlu, Sandal'la birlikte ziyaret fotoğrafını "Ülkemizin kıymetli sanatçısı Mustafa Sandal'ı bugün İYİ Parti Genel Merkezimizde misafir ettik" diyerek paylaştı.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.