Dolar 33,0974
%0.1
Euro 36,2752
%0.21
Altın 2.632,500
%0.7
Bist-100 11.245,00
%0.99

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Mete Gazoz ve Melissa Vargas, realme Türkiye'nin marka yüzü oldu

Mete Gazoz ve Melissa Vargas, realme Türkiye'nin marka yüzü oldu

realme Türkı̇ye, dünya şampı̇yonu milli okçu Mete Gazoz ve FIVB Milletler Ligi’nin en değerli oyuncusu seçilen mı̇llı̇ voleybolcu Melissa Vargas ile anlaştı. realme, bu anlaşma ile kendi alanlarında iyi olan genç sporcularla marka yaklaşımını destekleyecek.

  • Ege Postası
  • 12.10.2023 - 11:05
  • Güncelleme: 12.10.2023 - 14:03

realme'nin marka yüzleri, dünya şampiyonu milli okçu Mete Gazoz ve Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı’nın yıldızı ve FIVB Milletler Ligi’nin ‘En Değerli Oyuncusu’ ödüllü Melissa Vargas oldu. Kullanıcılarına en iyi deneyimi yeniliklerle sunmayı hedefleyen realme, bu anlaşma ile kendi alanlarının iyileri Vargas ve Gazoz ile yan yana yürüyecek. 

TEKNOLOJİNİN HIZI VE SPORUN GÜCÜNÜ REALME’DE BİR ARAYA GETİRİYORUZ” 

Yeni ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getiren realme Türkiye CEO’su Weijian Zhou, şunları söyledi: 

"Spor dünyasını fetheden iki olağanüstü yetenek, Mete Gazoz ve Melissa Vargas'ı realme'nin Türkiye'deki yüzleri olarak görmekten heyecan duyuyoruz. Her ikisi de realme'nin temsil ettiği cesaret ve adanmışlık ruhu ile en iyiyi sunmayı hedefleyen markayı seçen olağanüstü sporcular. ‘Dare to Leap’ ruhuyla hep dünyanın en iyileriyle birlikte cesaretle ilerlediğimiz bu yolda teknolojinin hızı ve sporun gücünü realme’de bir araya getiriyoruz. Dünyanın en iyileriyle büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz." 

Mete Gazoz, realme iş birliğiyle ilgili “Yaptığım sporda mükemmelliğe ve yeniliğe değer veren, ‘fazla iyi’ olma hedefini benim kadar benimseyen dünyanın hızla büyüyen markalarından realme ile benzer amaçlara ulaşmak için bir yola çıkmaktan gurur duyuyorum. Birlikte yeni zirveleri hedefleyeceğiz” dedi. 

Melissa Vargas ise şunları kaydetti: 

“realme ailesinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum ve önümüzdeki dönemde birbirimize güç katacağımız süreci sabırsızlıkla bekliyorum. realme ile fazla iyi olmaya cesaret edenlerin dünyasında hep daha da fazla iyiyi hedefliyoruz.” 

realme, en son teknolojileri daha erişilebilir hale getirerek akıllı telefon ve AIoT pazarında fark yaratan küresel bir tüketici teknolojisi şirketi. realme, üstün özelliklere, kaliteye ve trend belirleyen tasarımlara sahip bir dizi akıllı telefon ve yaşam tarzı teknolojisi cihazını erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunuyor.  

Sky Li tarafından 2018 yılında kurulan ve "Dare to Leap" ruhuyla hareket eden realme, sadece 5 yıl içinde dünya çapında 30 pazarda ilk 5 akıllı telefon oyuncusundan biri haline geldi. realme, Çin ve Güneydoğu Asya, Güney Asya, Avrupa, Rusya, Avustralya, Orta Doğu, Latin Amerika ve Afrika dahil olmak üzere dünya çapında 61 pazarda 160 milyondan fazla kullanıcıya sahip. (ANKA)

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.