![Menemen FK, son 6 maçta 1 kez kazandı](/content/news/2023/11/Menemen-FK-son-6-macta-1-kez-kazandi-318979_news_big.jpg)
Menemen FK, son 6 maçta 1 kez kazandı
Menemen FK, TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta oynadığı son 6 maçta 1 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 beraberlik aldı.
- Ege Postası
- 13.11.2023 - 15:19
Sezona Teknik Direktör Cenk Laleci yönetiminde şampiyonluk hedefiyle başlayan Menemen FK, ligde aldığı başarısız sonuçlardan sonra 42 yaşındaki çalıştırıcı ile yollarını ayırıp takımın başına Yılmaz Vural’ı getirdi.
Vural yönetiminde çıktığı 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik alan sarı-lacivertliler, böylece son 6 maçta da 1 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 beraberlik elde etti.
Menemen FK, bu süreçte oynadığı İnegölspor ve Iğdır FK’ya kaybederken, Kastamonuspor, Somaspor ve Sarıyer ile de berabere kaldı. İzmir temsilcisi, sadece Denizlispor müsabakasını kazandı. (İHA)
Yorum Yazın