Dolar 33,0413
%-0.11
Euro 35,9402
%-0.6
Altın 2.549,540
%-1.98
Bist-100 11.156,00
%0.15

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Menemen Belediyesi Ulukent Anaokulu’nda ilk mezuniyet sevinci

Menemen Belediyesi Ulukent Anaokulu’nda ilk mezuniyet sevinci

Menemen Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Ulukent Anaokulu, ilk mezunlarını verdi. Okul öncesi eğitimini başarıyla tamamlayan anaokulu öğrencileri, diplomalarını Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Demircioğlu ve öğretmenlerinin elinden tek tek aldı. Coşku ve duygu yüklü anların yaşandığı mezuniyet töreni öğrencilerin keplerini havaya fırlatması ile sona erdi.

  • Ege Postası
  • 04.06.2022 - 11:07

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ın geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Menemen Belediyesi Ulukent Anaokulu mezuniyet sevinci yaşandı. Rose Garden’da düzenlenen mezuniyet gecesine, Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Demircioğlu, belediye meclis üyeleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. 

‘SEVİNÇ VE GURURLUYUZ’

Başkan Yardımcısı Demircioğlu, “Bugün, eğitim hayatlarının ilk basamağını tamamlayan öğrencilerimiz adına çok heyecanlı ve gururluyuz. Umuyoruz üniversiteden mezun olacakları günlere de hep birlikte şahitlik ederiz. Okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Geçtiğimiz yıl hizmete açtığımız Anaokulumuzdaki evlatlarımıza; çağdaş, kaliteli ve milli eğitim müfredatına bağlı eğitimler verdik. Vermeye de devam edeceğiz. 1000 metrekare bahçe, 750 metrekare kapalı alana sahip Anaokulumuzdaki öğrencilerimiz; bale, jimnastik, müzik ve görsel sanatlar gibi sosyal eğitimlerin yanı sıra, organik tarımı da yerinde öğrendi. Ayrıca okuma yazma öğrenmiş halde ilk okula uğurluyoruz. Ailelerimize çocuklarını bizlere güvenip bizlere emanet ettiği için teşekkür ediyorum. Bugün burada ilk kez karne heyecanı yaşayan çocuklarımız bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

Çocukların dans gösterisi sunduğu programda, mezuniyet pastası hep birlikte kesildi. Mezuniyet töreni minik öğrencilerin keplerini havaya atması ile sona erdi.  

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.