Dolar 32,6297
%1.1
Euro 34,9449
%0.12
Altın 2.429,090
%1.59
Bist-100 10.526,00
%1.29

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Konak Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mehmet Aksoy’un mutlu günü

Konak Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mehmet Aksoy’un mutlu günü

İzmir Konak Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mehmet Aksoy’un oğlu Osman Aksoy, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi. 2000 davetlinin katılımıyla gerçekleşen düğün, Türkiye’nin ve İzmir’in önde gelen siyasetçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve tanınmış bürokratlarının katılımıyla renklenen bir etkinlik olarak hafızalara kazındı.

  • Ege Postası
  • 23.08.2023 - 16:43

Mehmet Aksoy, geçmiş yıllarda Milliyetçi Hareket Partisi’nin Karabağlar Belediye Başkan Adayı olarak da tanınmış bir isim, bu mutlu gününde ailesinin yanı sıra siyasi ve toplumsal çevrelerden gelen tebrik ve destek mesajlarıyla sevindi. Oğlu Osman Aksoy’un düğününe, tanınmış isimlerin katkısı büyük oldu.

Düğün törenine katılan davetliler arasında, Türkiye’nin ve İzmir’in önde gelen siyasi isimleri, sivil toplum kuruluşlarının liderleri ve yerel yönetimlerin temsilcileri yer aldı. Aynı zamanda çeşitli sektörlerden iş insanları, sanatçılar ve akademisyenler de etkinliğe katılım sağladı. Tören boyunca gönderilen onlarca çelenk, davetlilerin Osman Aksoy çiftine olan mutluluklarını ve iyi dileklerini ifade etti.

Mehmet Aksoy’un, oğlu Osman Aksoy’u evlendirmenin gururunu yaşadığı bu özel gün, aile ve dostların bir araya geldiği unutulmaz anılardan biri olarak tarihe geçti.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.