Dolar 28,9443
%0.09
Euro 31,2315
%-0.11
Altın 1.891,460
%0.25
Bist-100 7,98
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Kınık Belediyesi'ne bir ödül daha

Kınık Belediyesi'ne bir ödül daha

Kınık Belediyesi'ne Cumhurbaşkanlığı Gençlik ve Yerel Yönetimler Proje Ödülü verildi. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, ödülün ardından Gençlik ve Yerel Yönetimler Proje ödülü ile ilgili emeği geçen herkese teşekkür etti. Gururlu olduklarını dile getirdi.

  • Ege Postası
  • 07.10.2022 - 09:31

Yaptığı çalışmalar ve projeler ile adından söz ettiren Kınık Belediyesi bir ödül daha aldı.

Geçtiğimiz günlerde Uluslararası Girişimcilik ve Proje Ödüllerinde "Başkenti Anıtkabir'i Görmeyen Öğrenci Kalmayacak." Projesi ile yılın en başarılı Belediye ve Eğitim Projesi Ödülü alan Kınık Belediyesi'ne bir ödül daha geldi.

Kınık Belediyesi bu kez, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın düzenlediği 'Yerel Yönetimler ve Gençlik Projeleri' yarışmasında "Poyracık Aquapark ve Rekreasyon Alanı Gençlik Projesi" ile ödüle layık görüldü.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın, Ankara Başkent Millet Bahçesi'nde 'Gençlik ve Yerel Yönetimler' teması ile "Tam Bana Göre Gençlik Festivali " düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılışına katıldığı festivalde Yerel Yönetimler ve Gençlik Projeleri' konulu yarışmanın ödülleri sahiplerini buldu. Bu kapsamda Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer'e içerisinde Aquapark, Aile ve çocuk havuzları, yüzme kursları, Teras ve havuz cafe, yazlık sinema, eğitim sınıfları, etkinlikler için ses ve sahne sistemi, açık hava toplantıları, gençlik buluşmaları ve Üniversiteye merhaba etkinliklerin organize edildiği tamamı Kınık Belediyesi'nin bütçesi ile 5 milyon liraya mal olan Poyracık Değirmenbayırı'nda 15 bin metrekarelik alanda inşa edilen "Kınık Poyracık Sosyal Tesisleri "projesi ile 'Genç Belediye' ödülü verildi.

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Ankara'da gerçekleştirilen ödül töreninde bu değerli ödülü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı'dan aldı.

Kınık Belediye Başkanı Doğruer, layık görülen Gençlik ve Yerel Yönetimler Proje ödülü ile ilgili emeği geçen herkese teşekkür etti. Gururlu olduklarını dile getirdi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.