Dolar 33,0937
%0.21
Euro 36,2535
%0.56
Altın 2.629,620
%0.3
Bist-100 11.091,00
%-0.43

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Kaan Efe bebek için destek konseri

Kaan Efe bebek için destek konseri

İzmir’in bebeği SMA Tip 1 hastası Kaan Efe bebeğin kampanyasına destek olmak adına Kınık Belediyesi ve gönüllüler tarafından “Kaan Efe Bebeğe Hüsnü Şenlendirici destek konseri” gerçekleştirilecek.

  • Ege Postası
  • 25.07.2022 - 09:37

Şanal çiftinin bebeği Kaan Efe’ye SMA Tip 1 hastalığı teşhisi konulmasının ardından başlatılan, Valilik onaylı “Kaan Efe’ye Nefes Ol” kampanyası için İzmir halkı seferber oldu. SMA tedavisinde kullanılan ZolgenSma ilacına Kaan Efe Şanal’ın ulaşabilmesi adına 2 Şubat 2022 tarihinde başlatılan Valilik izinli kampanya, gönüllülerin desteği ile yüzde 45’e ulaşıldı. 

“Kaan Efe Bebek yaşamak için destek bekliyor”

Şanal çifti, Bebekleri Kaan Efe’nin yaşaması için herkesi birlik olmaya davet ederek, “Tüm operatörlerden “KAAN EFE” yazıp 6201’e göndererek, İnstagram üzerinden @kaanefeyenefesol sayfasını takip ederek ve bağış için düzenlenen canlı yayınlara da katılarak  yavrumuza destek olabilirsiniz. Valilik izniyle başlatılan bu kampanyada Kaan Efe için birlikte el ele vererek başaracağız. Sen varsan, umut var” dedi.

“Hüsnü Şenlendirici Kaan Efe'ye nefes olacak”

Kampanya kapsamında Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici Kaan Efe bebeğe nefes olacak. Soma Ramada Otel'de 29 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek 'Kaan Efe'ye Nefes ol' konserinin bilet satışından elde edilecek gelir Kaan Efe bebeğin kampanyasına bağışlanacak.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.