Dolar 33,0128
%0.58
Euro 35,9944
%0.42
Altın 2.567,690
%0.71
Bist-100 11.065,00
%0.37

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
İzmir'de semt pazarlarına seçim ayarı

İzmir'de semt pazarlarına seçim ayarı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, esnaftan ve ilçe belediyelerden gelen talep üzerine 28 Mayıs seçimleri nedeniyle Pazar günü kurulacak semt pazarlarını Cumartesi gününe aldı.

  • Ege Postası
  • 22.05.2023 - 15:26

İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerden ve pazarcı esnafından gelen talep üzerine 28 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı İkinci Tur Seçimi için semt pazarlarına gün düzenlemesi yaptı. Özellikle uzak ilçelerden gelen pazar esnafının rahatça oy kullanabilmeleri için bir günlüğüne değişiklik yapılması kararlaştırıldı. Böylelikle İzmir’in merkez ilçelerinde pazar günü açılan 32 semt pazarı, 28 Mayıs Pazar gününden 27 Mayıs Cumartesi gününe alındı.

Cumartesi gününe alınan pazaryerleri listesi

İzmir'de 27 Mayıs Cumartesi gününe alınan pazaryerleri arasında Gaziemir’de Sevgi Pazaryeri, Karşıyaka’da Çok Katlı Pazaryeri, Cumhuriyet ve Örnekköy pazaryerleri, Buca’da EVKA, Kuruçeşme, Çamlıkule, Gediz, Ufuk, Fırat, Yıldız, Buca, Şirinyer, Buca Koop pazaryerleri, Konak’ta Eşrefpaşa,  Yenişehir,  Alsancak ve Çimentepe pazaryerleri, Bornova’da Çamdibi Kapalı, Bornova Merkez Kapalı, Mevlana Kapalı, Seyit Şanlı, Kandere Kapalı, Pınarbaşı Kapalı pazaryerleri,  Balçova’da Viyadük Altı Pazaryeri, Bayraklı’da Yamanlar, Yeni Girne Tekstil, Çay Mahallesi, Çamkıran, 75.Yıl Mahallesi pazaryerleri, Çiğli’de Balatçık Pazaryeri ile Yeni Pazaryeri yer alıyor.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.